В сюжеті про рейдерське захоплення землі «Інтер» віддав головну роль депутату від «Народного фронту»

опубліковано 11 лип. 2017 р., 15:14 office ewgenus   [ оновлено 11 лип. 2017 р., 15:15 ]
«Інтер» про події в селі Бережинка на Кіровоградщині, розповів що два фермери не поділили фермерське господарство, один з яких найняв представників охоронної фірми, підконтрольній нардепу від «Народного фронту» Юрію Березі. Далі увесь сюжет зводиться до критики дій поліції.

Зокрема у прямому включенні кореспондентка заявила, що люди вимагають звільнення головного поліцейського області - Сергія Кондрашенко і щоб всі підрозділи Нацполіції покинули село.

Аналогічну позицію, за словами телеканалу, займають і деякі депутати, щодо діяльності свого колеги, що начебто Береза здійснює свою діяльність під прикриттям Авакова, інших силовиків і що такої партії, як “Народний фронт” не існує. Це просто озброєне бандитське угруповання, яке займається рейдерством.

Нажаль на «Інтері» забули розповісти про зміст конфлікту, про те, що хтось підробив підпис власника і не чекаючи завершення правової тяганини на підприємстві з’явились «рейдерів», а після вигнання «рейдерів» охорону підприємства взяв на себе батальйон «Донбас».

Що ж до конфлікту між «Донбасом» та силовиками , після категоричної відмови залишити територію підприємства - громадян доправили до відділку поліції.

Отже «Інтер» недотримався стандартів достовірності і повноти інформації, щодо причетності Юрія Берези та з приводу вимоги громади, щоб всі підрозділи Нацполіції покинули село. Хоча, насправді люди вимагали їх замінити.
http://osvita.mediasapiens.ua