В НСЖУ повідомили про п'ятьох побитих журналістів

опубліковано 2 вер. 2017 р., 13:13 office ewgenus   [ оновлено 2 вер. 2017 р., 13:15 ]
Жертви атаки 
асоціюють побиття з професійною діяльністю.

Національна асоціація журналістів стурбована побиттям журналістів, деякі з яких відбулися безпосередньо під час виконання ними своїх професійних обов'язків та свідків.

Про це повідомляють на сайті Національної академії гуманітарних наук.

Згідно з повідомленням, у серпні профспілка зареєструвала п'ять випадків використання фізичної сили проти журналістів. Інциденти сталися, зокрема, у Рівному, Житомирі, Миколаєві, Вінниці та Одеській області.

Жертви асоціюють атаки з професійною діяльністю.

"Безкарність за злочини проти журналістів провокує нові напади ... Для нас тема захисту прав журналістів не є політичною, ми не кажемо про це, коли журналістів все більше і більше били, ми кажемо, що журналісти мають право на безпечну роботу, їх не слід тиснути і перешкоджати їх роботі, якщо хтось залякує та заважає, це повинно бути відповідальним за це, і ми хочемо, щоб наша професія поважалась і нагородила журналістів взагалі », - сказав глава Національної академії наук Росії Україна Сергій Томіленко.

У липні, на думку НДЖУ, в Україні сталося 7 випадків побиття журналістів.

Нагадаємо, що в кінці серпня газета Верхньої Єпархії газета "Наддністрянська правда" Романа Варшанідзе побила касових кікерів.


lb.ua
Фото: nsju.org