Редактор районної газети на Вінничині повідомляє про переслідування

опубліковано 17 лип. 2017 р., 11:09 office ewgenus   [ оновлено 17 лип. 2017 р., 11:09 ]
У Хмільнику (Вінницька область)
Редактор місцевої районної газети «Життєві обрії» Олександр Околодько скаржиться на переслідування та звернувся з відповідними заявами до МВС і СБУ.

Цю заяву, також було опубліковано в газеті «Життєві обрії», де зазначається, що біля супермаркету у Хмільнику активіст Іван Маташ заблокував автомобіль редактора своїм авто і вимагав у нього вийти з машини, в цей час редактор перебував у машині з дружиною та дітьми. Редактор відмовився вийти, бо зрозумів, що той провокує його аби зафіксувати його реакцію на відеокамеру.

Олександр зазначає, що тиск і погрози тривають близько двох років і вважає переслідування з боку пана Маташа та депутата міськради Руслана Терещука помстою за публікації в газеті. Раніше він вже заявляв у поліцію, про напади біля міськради з погрозами, але справу було закрито.

Олександр Околодько очолює Газету «Життєві обрії» з червня поточного року до цього виконував обов’язки головного редактора.

Нагадаємо, що 12 липня у Вінниці побили власника сайту «Власно.Інфо» Володимира Воловодюка після журналістського розслідування, щодо законності встановлених батутів у місті, а трохи раніше, 1 червня, журналістка медіацентру «Власно» Мирославу Слободянюк потрапила в ДТП на пішохідному переході у Вінниці.

21 квітня на Вінниччині в селищі міського типу Теплик було спалено авто місцевого активіста та спеціального кореспондента газети «Шанс» Віктора Рися, що вів журналістське розслідування про захоплення приватної власності.

Фото: udoktora.net
detector.media