Правоохоронні органи прийшли з обшуком в офіс телеканалу ZIK у справі ДТП його співвласника

опубліковано 6 вер. 2017 р., 14:02 office ewgenus   [ оновлено 6 вер. 2017 р., 14:05 ]
Телеканал "ЗІК" повідомляє, що правоохоронні органи потрапили в офіс інформаційного агентства та телеканалу у Львові, на вулиці. Вороного, 3 внаслідок слідчих дій, що відбуваються у випадку смертельного нещасного випадку, пов'язаного з автомобілем бізнесмена та співвласника телеканалу ЗІК Петра Диминського. Пошуки в офісах ЗІК називають керівництво засобів масової інформації, що займають рейдерське захоплення.

Це зазначено в каналі випуску.

Телеканал зауважує, що пан Диминський був присутній на призначеному приміщенні один раз - вісім років тому під час церемонії відкриття прес-центру ІА ЗІК.

"Це вже виходить за рамки і інакше, як рейдерське хобі, вважається неможливим. Робота телевізійної студії та інформаційного агентства частково заблокована, в діяльності правоохоронців немає логіки, це лише політичний порядок Авакова і Ко. Я не здивуюся, якщо наші глядачі завтра стануть ЗІК і нічого не побачать, за словами директора медіа-холдингу ЗІК Ігоря Туркевича, сказав, що канал був припинений через аварію ".

Як повідомили в прес-службі каналу, пошуки також відбулися на старій базі футбольного клубу "Карпати".

Як пише Detector Media, сьогодні, 6 вересня, слідчі Головного слідчого управління Національної поліції в Україні проводять слідчі дії у разі смертельного нещасного випадку, в якому зіткнувся бізнесмен та співвласник телеканалу ZIK Петро Диминський.

Нагадаємо, що 18 серпня на трасі М10 "Львів-Краковець" у с. Ямельни у Львівській області сталося смертельні нещасні випадки близько 15.10. За попередніми даними, Opel Astra, керована 31-річним жителем села Ямлинья Наталією Трілою, повернулася з дороги в село, коли вона врізалася в Mercedes S 65 AMG, вийшовши за борт у наступаючу смугу, незважаючи на те, що дорожня марка. У дорожньо-транспортній пригоди померла молода жінка.

19 серпня Галицький районний суд вибрав запобіжний захід для охоронця Андрія Борща на бізнесмена Пітера Диминського за підозрою в скоєнні аварії, в результаті якої загинула жінка. Він був поміщений під варту протягом двох місяців без права на заставу.

Міліція також повідомила, що слідчі не знайшли жодного свідка, який би бачив на сцені події Петра Диминського, і тому не було підстав проводити його допитування з приводу травм.

Видання Zaxid.net отримало відео перших хвилин після аварії, що включає власника кортежу трубопроводу ЗІК Пітера Диминського, в результаті якого загинула 31-річна Наталія Тріла, яка керувала автомобілем Opel Astra. Zaxid.net передав відео з місця аварії до поліції.

23 серпня пана Диминського було викликано допит у Львові. Проте, за словами члена ради міністерства внутрішніх справ України Антона Геращенка, бізнесмен не з'явився. За його інформацією, пан Диминський тепер може перебувати в Женеві (Швейцарія). Якщо пан Диминський не з'явиться на допити, він буде змушений це зробити.

Слідчі Національної міліції у Львівській області передали розслідування нещасного випадку, в якому задіяний автомобіль Mercedes, який належить керівнику Національної поліції бізнесмену Петру Диминському.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що на даний момент не можна сказати, що власник каналу ЗІК, бізнесмен Петро Диминський, був за кермом. За його словами, для цього необхідно провести низку слідчих дій. Генпрокурор також додав, що, на жаль, Петро Диминський не відвідує розслідування.

25 серпня Петро Диминський, чий автомобіль спричинив смертельну катастрофу під Львовом, вдруге не з'явився на свідчення в кримінальному процесі щодо аварії. У той же час його адвокат заявляє, що бізнесмен готовий співпрацювати з розслідуванням.

Адвокат бізнесмена Петро Диминський Микола Лісій не може відповісти, коли його клієнт може повернутися в Україну та надати свідчення фатального аварії.


Медіа-детектор