Перереєстрація ЗМІ погіршила ситуацію зі свободою думки в окупованому Криму – Місія ООН

опубліковано 25 вер. 2017 р., 13:44 office ewgenus   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 13:48 ]
Перереєстрація ЗМІ МАСИ стала інструментом для"заспокоєння" голосів розбіжності.

Свобода преси в анексованому Криму помітно погіршала -Місія ООН.

Ситуація зі свободою слова в Криму, анексованомуРосією, погіршала і, природно, це впливало на ЗМІ МАСИ, повідомлені в ексклюзивному інтерв'ю для ЦИНКУ.UAголова контролюючої місії ООН Phyone Фрейзер іфахівець з прав людини Відмічають Божаник.

"Ситуація зі свободою вираження погіршала в цілому, природно, це впливало на ЗМІ. Перереєстрація ЗМІ"МАСИ стала інструментом для "заспокоєння" голосіврозбіжності, - Відмічають Божаник відмітив.

Він додав також, що розбіжність зі ЗМІ МАСИ владиокупації не зміг бути перереєстрований, як наприклад, кримськотатарські видання. Отже, згідно з представникомконтролюючої місії, видання це не має політичногозабарвлення або підтримував офіційну політику змоглизалишитися в законному полі.

Божаник говорив також, що виголошення умовного вирокуКримський журналіст Микола Semen, де заборона нагромадській діяльності, - сигнал, який адресований усійКримській розбіжності.

У Місії ООН на правах людини відмітив також, щовпродовж трьох років Російської окупації Криму ситуація зправами людини на півострові продовжує добиратисягірше на всіх напрямках - громадянські, політичні, соціальні і культур