Печерський райсуд наклав арешт на приміщення в якому розташований офіс телерадіокомпанії "1+1"

опубліковано 13 вер. 2017 р., 09:01 office ewgenus   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 09:24 ]
Печерський окружний суд Києва нав'язав арешт будівництву установки "Біола", будівельний, це орендує телерадіокомпанія "Студія 1 1", а також літак Боїнгу, на діловому розграбуванні грошей від Приватбанку.

Матеріали суду свідчать цьому, "Українські Новини" проходять.

Відповідно до судових матеріалів, посадовці Приватбанку офіційним зловживанням положенням впродовж 2014 покладених рук на державних коштах Національного банку в сумі понад 19 мільярдів гривень, розрізнив на відшкодуванні.

У рамках дослідження прокурор попросив суд за оподаткування арешту на такому майні: приналежні LTD. доля "Хаджибей" приземляється в Одеській області, вибудовують "Золотий банк"; приналежні LTD. "Поділ нерухоме Майно" - нежитлові приміщення житло - офісного хата і підпільно паркінг в Києві("Студія орендує 1 1"); будівельний установки "Біола" в Дніпрі, що LTD. "Ерлан" належить; літак Боїнгу 767-300(майно португальської мови Pennylane - Comercio Internacional LDA).

Крім того, прокурор попросив за арешт таке нерухоме майно: домашній приналежний до LTD. "Імме" в Києві на бульварі Степана Бандери, 34 областями 6 921 кв. м; приналежні LTD. "акватера" і LTD. "Арлан" - незайняті хати в Дніпрі; хата торгового павільйону знаходиться в Одесі(БЕЗВИХІДЬ належить "Проектувати-пошуку інституту "Південмедбіосинтез").

4 вересня суд вирішив заарештувати, все відмітило майно, і вересня, 7 зробленого рішення про арешт grain-growing термінала "Бориваж" в Одеській області(LTD. "Агротерминал Логістики" належить).

Як повідомляється, 28 серпня печерський окружний суд Києва дозволив дослідникові Генеральної прокуратури, щоб проводити будівельний огляд в Києві за межами Кирилівська, 23, де утримування розміщене "1 1 ЗМІ" у бізнесі про розграбування грошей в Приватбанку.

Національний банк оголошує, це не вимагало від орендодавця, щоб виселити телерадіокомпанію "Студію 1 1" від квартири в Києві.

серпня, 10 директора НАБУ Ситник оголосило, що НАБУ проводить економічні дослідження відносно бізнес про розграбування грошей Приватбанку.

21 грудня останній щорічний Приватбанк перейшов до державної власності.

Як відомо, згідно з екс-головою Приватбанку Олександр Шлапака, ГПУ відкрила декілька кримінальних справ проти колишнього керівництва або власників банку після статей 218 і 220 Кримінальний кодекс, а саме бере банку до неплатоспроможності.

Генпрокурор Юрій Lutsenko повідомив крім того,, ця ГПУ, НАБУ і САП розслідують декілька бізнес-структури, пов'язані з Приватбанком.

Читайте також: до Тіни Приватбанку. Що Коломойський зробив силу-силенну обіцянок до Кабінету міністрів і НБУ і не виконувався

Порекомендуйте прочитати: "З таким настроєм слона для не продажу". Чи Коломойський погодиться з державою відносно кредити Приватбанку

http://www.epravda.com.ua
ФОТО wikimapia.org