Невідомі напали на знімальну групу будівельних розслідувань ZIKу, коли ті звернулися за коментарями в сільраду під Києвом

опубліковано 14 вер. 2017 р., 06:19 office ewgenus   [ оновлено 14 вер. 2017 р., 06:20 ]
У Чабанах Київської області двоє невідомих напали на знімальну групу проекту будівельних розслідувань «Жітлоблуд», який виходить на телеканалі ZIK.

Як повідомляє прес-служба каналу, в про час підготовки чергового випуску програми, знімальна група програми приїхала в селище. За інформацією м естних екологів, біля річки Дніпрік компанія «Покровський двір» зводить житловий комплекс, що може нашкодити унікальній природі місцевості.

За словами креативного продюсера проекту Оксани Шавьяк, журналісти дев'ять днів тому написали запит на коментар до селищної ради. "Йшлося про звичайні питаннях: що будується, чи законно виділення землі. Однак нас запевнили, що запит обробили і направили ... чомусь до Львова. Однак до нас ця відповідь так і не дійшов. Тому ми вирішили поїхати до селищної ради і отримати коментар про це будівництва ", - розповіла вона.

Знімальна група зайшла в зал засідань ЧАБАНОВСЬКАЯ селищної ради, щоб задати питання заступник селищного голови Юрію Бондарю. Однак двоє невідомих, які були присутні на зборах в залі, почали ображати телеканал ZIK, заважати роботі телекамер, бити оператора по ногах і штовхати режисера, а Бондар - ображати ведучу програми Анну Закутский.

"Аня намагалася все ж отримати коментар щодо забудови, яка нас цікавить, але у відповідь він тільки ображав і запевняв, що за вказаною адресою ніякого будівництва немає", - додала Шавьяк. Знімальна група викликала поліцію.

Нагадаємо, в червні на знімальну групу «Житлобуду» в Києві напавневідомий. Він схопив провідну програму за руку і грубо виштовхав за двері приміщення, заявивши, що журналісти зазіхають на приватну власність і займаються провокаціями.

Вчора, 12 вересня, ZIK повідомив , що тепер команда проекту буде виїжджати на зйомки з озброєною охороною.

Фото: Facebook Анни Закутский