Нацполіція шукає ДНК Диминського, в його автомобілі після ДТП

опубліковано 4 вер. 2017 р., 02:44 office ewgenus   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 02:45 ]
Співробітники міліції шукають біологічні зразки бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" (Львів) одного з власників каналу ZIK Петра Диминського.

Про це повідомляють Українські новини та Українська правда із посиланням на джерело в правоохоронних органах. 

"Сьогодні в Дымінському автомобілі проводяться розслідувальні дії, вони шукають та збирають біологічні зразки, слідчі також хочуть оперативний (секретний) спосіб отримання таких біологічних зразків бізнесмена для порівняння", - сказав співзасновник . 

За його словами, цілком можливо, що за місцем проживання Дідінський буде проводити таку діяльність для виявлення. 

Українська правда просила коментувати прес-секретар Національної поліції Ярослава Тракало. Він пообіцяв надавати інформацію про пошук біологічних даних Діміна пізніше. 

Як відомо, 18 серпня на трасі М10 "Львів-Краковець" в с. Ямільня, Яворівський район, близько 15:10 відбулася аварія з бізнесменським автомобілем. На місці аварії був власник ФК "Карпати" та телеканал "ЗІК" Пітер Диминський. Відомо, що він часто особисто керує Mercedes S 65 AMG з державними номерами AS0277VR, який став учасником ДТП. Ця машина завжди супроводжується позашляховиком, що йде по трасі. Після цього Диминський виїхав до Женеви і не з'явився під сумнів Національної поліції. Його адвокат сказав, що він не знає, коли він повернеться в Україну.