Ляшко їздить на автівках не вказаних у деклараціях і розповів журналістам про незадеклароване житло - ЗМІ

опубліковано 5 вер. 2017 р., 15:31 office ewgenus   [ оновлено 5 вер. 2017 р., 15:32 ]
Народний депутат Олег Ляшко купив будинок на 15 мільйонів гривень, а автомобіль, який йде, не вказується в деклараціях
Про це повідомляє "Наші гроші з Денисом Біггусом".

За інформацією ЗМІ, Ляшко, хоча маючи дві квартири в Києві, проживає в будинку на 15 мільйонів гривень в Козині (Київська область). Ця властивість прихована за огорожею, щонайменше на два метри вгору і суворо охороняється.

У той же час Ляшко має окремий будинок, де він отримує журналістів. У 2014 році народний депутат вперше продемонстрував своє місце на телеканалі ICTV, підкресливши, що витратив на нього останні гроші. Але інформація про цю власність з 2014 року в декларації не з'явилася.

Будинок, який Ляшко продемонстрував журналістам у 2014 році, зараз був завершений, з самого початку записаний на молодшу сестру його дружини Ляшка - Лоліти Федотова.

Саме з цього будинку жінка Ляшка - Розіта Сайранен регулярно подорожує на автомобілі Mercedes GL 550. Як будинок, машина не входить в декларацію народного депутата. Офіційно "Мерседес" був зафіксований близько до представників "Радикальної партії" - Антона Розова.

Інший несанкціонований Toyota Land Cruiser, на якому народний депутат Андрій Лозовий та Олег Ляшко прибули до Міністерства внутрішніх справ у день скасування депутатської недоторканності. Машина записана на Лоліти Федотова.

Сем Олег Ляшко рухається на незареєстрований броньований Каділлак Ескаладе.

http://espreso.tv