Ладижинська міська рада знайшла кримінал на комунальном радіо перед його роздержавленням

опубліковано 6 вер. 2017 р., 14:39 office ewgenus   [ оновлено 6 вер. 2017 р., 14:39 ]
Чиновники Ладижинської міської ради подали заяву до міського відділу міліції керівництва радіокомпанії про кримінальне правопорушення Ладижинська міська адміністрація звинуватила керівників Радіо Ладижина у кримінальному злочині
Про це повідомляє lada.fm із посиланням на конфіденційні джерела.

22 серпня 2017 року чиновники міської ради Ладижина подали до міської поліції подання клопотання про вчинення злочину керівництвом радіокомпанії, повідомляється в повідомленні. Заява була внесена до єдиного реєстру досудового слідства. "У той же час деталі заяви невідомі, і, мабуть, усі пункти цієї історії будуть встановлені судом", - говорять радники.

Вони також заперечують міську раду, що за період з 1 січня 2007 року по 31 грудня 2016 року дев'ять комунальних підприємств, засновником яких є Ладижинська міська рада, вона та її виконавчий комітет не провели жодної фінансово-економічної перевірки. У 2017 році під "чек" стало відомо, що через запит на інформацію від 31.08.2017 р. Лише Радіокомпанія "Лада".

Перевірки фінансово-господарської діяльності засновника повинні здійснюватися у всіх комунальних підприємствах, у тому числі на підприємстві "Добробут", що через фінансові проблеми депутати були змушені створити нове підприємство Комуністичної партії "Ладігілоссервіс". Але за десять з половиною роки виконавчий комітет міської ради вирішив провести перевірку фінансово-господарської діяльності лише на «Радіо Ладижин» (КП «РК« Лада »), говорять адвокати.

Випробування відбулося з 25 липня по 4 серпня 2017 року. Звіт про результати перевірки повинен був бути озвучений на черговому засіданні виконавчого комітету (наприкінці серпня 2017 року), але жодного керівника не було запрошено на цю зустріч. жоден бухгалтер підприємства. Більше того, керівництво Комуністичної партії "РК" Лада "ніколи не знало верифікаційного акту.

Тим часом Ладижинська міська рада не фінансувала КП "РК" Лада "у серпні 2017 р. На суму 30 тис. Грн. (Фінансовий менеджмент не фінансувався бюджетною казни, зареєстрованою в Державному казначействі отримувача бюджетних коштів № 8 22.08.2017 на суму 30 000,00 грн., Призначеної для виплати заробітної плати, виплати військової заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та нарахування на оплату праці працівників ЦСП).

Станом на 09.09.2017 року голова міського фінансового департаменту Ладижинської міської ради Валентин Прищенко повідомив, що за рахунок економії коштів фінансування не буде.

Раніше детектор ЗМІ повідомив, що Ладижинська міська рада Вінницької області вирішила скоротити групу "Радіо Ладижин" (103,9 МГц) з 10 до 5,25 відсотка. Директор РК "Лада" Галина Данилівська бачить у діях виконкому Ладижинського міськради, очолюваного мерією Валерієм Коломієвцем "свідомим тиском", до редакції радіо "Ладижин".


Фото: Lada.FM
http://detector.media