Державне недофінансування, як інструмент ручного керування Суспільним мовником

опубліковано 18 вер. 2017 р., 17:39 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 17:40 ]
Правило Національний громадський телерадіокомпанії України встановило небажання влади, щоб фінансувати громадське радіомовлення і виконувати вимоги закону.

У НСТУ сприйняв ситуацію з недофінансуванням як метод ручного управління лінгвіст напередодні виборчої кампанії, мова goes до офіційного statement БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" відносно недофінансування громадського радіомовлення в Україні.

Дайте повний текст твердження :

"Незважаючи на повторні затвердження представників влади, зокрема Прем'єр-міністр України Володимир Гройсмана, про підтримку громадського радіомовлення і обіцяв фінансування повною мірою, в розподілі витрат державного бюджету України це є відмітив на 2018, що фінансова підтримка Національний громадський телерадіокомпанії України подарувала 776 563,1 грн., що удвічі менше від суми, Україна запевняла згідно із законом "Про громадське телебачення і передачу України".

БЕЗВИХІДЬ Правила "НСТУ" небажання влади, щоб фінансувати громадське радіомовлення і виконувати вимоги закону змушує для установки. Ситуація з недофінансуванням, який ми сприймаємо як метод ручного управління лінгвіст напередодні виборчої кампанії. Спроби тиску на незалежне громадське радіомовлення нелегальний недофінансування неприйнятні в демократичному суспільстві.

"Громадське радіомовлення досвідчене найтвердіші часи зараз. Для нас є час реформ і зміна колишньої державної компанії для незалежного лінгвіста. Відсутність належного фінансування підриває увесь процес реформ. Фактично питання є вже навіть не про купівлю техніки або сучасне устаткування. Мова займається реорганізацією структури, це матеріально витрата, але є інвестиціями в майбутньому. Без належних подальших реформ фінансування - неможливий", - голова правила повідомив БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" Зураб Аласанія.

У БЕЗВИХОДІ "НСТУ" немає важелів впливають на владу, окрім підтримки з боку цивільної society і міжнародної асоціації. Тому ми називаємо громадян України, наших міжнародних партнерів і колег до unindifference.

Визначений, це отримає Вашу підтримку в цього разу, як свобода мовного і незалежного громадського лінгвіста важливі для подальшого розвитку України як незалежна демократична Європейська держава".

Нагадуватиме, в розподілі витрат державного бюджету України це є відмітив на 2018, що фінансова підтримка Національний громадський телерадіокомпанії України подарувала 776 563,1 грн. Це вдічі менш ніж, ніж це потрібно за законом України "На Державному бюджеті України до 2016", де мова goes, що бюджет НСТУ повинен подарувати 0,2идатків з основного фонду Державного бюджету України впродовж попереднього року.

У цьому два дні раніше публікації державного бюджету, 16 вересня, 2017, в 14-й річній "ялтинській стратегії"(ТАК) європейця конференції прем'єр-міністр України, яку Володимир Гройсман оголосив, що гроші на підтримці і розвитку Громадського радіомовлення в Україні закріплені бюджетом на майбутньому році повністю. Він не виключив, що бюджет Національний громадський телерадіомовлення України може бути збільшений.

У 2017 БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" повинен добратися від бюджету 1,2 мільярдів гривень, проте в державному Бюджеті на цей рік 75ієї сум затикаються тільки - на 309 мільйонах гривень менш ніж. У зв'язку з чим, НСТУ на виробництві програм 0 копійок мають 0 гривень.

Відповідно до Бюджетної резолюції, обнародуваної Мінфіном на 2018-2020, громадський лінгвіст щорічно буде несподівано значна сума коштів, і в 2020 дефект може приліг 35ід з бюджету, закріпленого законодавством.

8 вересня, 2017 експертів Пакету Реанімації Реформ і організаційних партнерів, це супроводжує mediareform назвав Кабінет Міністрів України в Державному бюджеті українського твердження на 2018, щоб зустріти лицем до лиця фінансування БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" повністю, запевняло згідно із законом "На громадському телебаченні і broadcast", - тобто, у розмірі 1 мільярда 535 мільйонів 367-тисячна грн.

Крім того мінімум грошей, упевнений законом, щоб зустріти лицем до лиця дійсний для одного бюджетного фінансування випадку додатково на охопленні навантажень від обслуговування боргова БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" перед Євроновинним SA, успадкований громадським лінгвістом від колишнього державного телебачення.

Недофінансували STALEMATE "НСТУ" на 323,65 мільйонах гривень. Цю суму довелося витрачати на забезпечення міжнародних перекладів, роблячи власним телевізійний і радіопродукт, розвиток і реформація, яка критична для майбутнього громадського лінгвіста в Україні.

Посольство Канади в Україні назвало уряд України до повного фінансування громадського лінгвіста.

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом виклав занепокоєння відносно недофінансування наріс Громадським.