Бігборди з Путіним в окупованому Луганську, про руский мір без кордонів

опубліковано 23 вер. 2017 р., 14:05 office ewgenus   [ оновлено 23 вер. 2017 р., 14:06 ]
На вулицях Луганська бойовики, повішеного дошкиоголошень там, - представлений президент РосіїВолодимир Путін і лякав хлопчика на цьому.

Фото видав блогер Денис Казанський на сторінці уФейсбуку.

Це пишеться на рекламних дошках оголошень, що"Кордони Росії закривають" ніде. Отже бойовики "ЛНР", ймовірно, вирішив "заохотити" місцевих жителів, що ті невипробували, що так званий "Луганський народнийреспбліку" не узяв до складу Росії.

Читайте також: Захарченко і порадник Путіна поріднився, -журналіст

"Луганськ". ЛНР не "узяв в Росію, але, що не так це булообразливо, повісив такі правління", - мова goes до записудо фото.

Відмітить, на величезних вивісках той же хлопчик, якогоВолодимир Путін зустрів в 2016 на мінному огляді відгеографії для обдарованих дітей, представлений.

Точно потім глава кремля був знайомий з учасникамибагатьох олімпіад і змагань за географію 5-річнимТимофієм і 9-річним Мирославом.

Впродовж Путіна візиту, запитаного Мирослав, де межіРосії закривають. "Обмежує Росії закривають черезБерінга до каналу із США "., - школяр почав відповідати. Але Російський президент зупинив студентський ідоданий, що: "Обмежує Росії закривають" ніде.