Адмінсуд Києва не побачив порушення Закону в позбавленні екс-нардепа Артеменка українського громадянства

опубліковано 18 вер. 2017 р., 19:25 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 19:26 ]
Окружний адміністративний суд Києва не говорив нічогодо екс - нардепу до Андрія Артеменку в протиправнимидіях визнання генпрокурора Юрій Lutsenko відноснопозбавлення його Українське громадянство

Про це мова goes до резолюції суду від серпня, 22.

18 квітня Луценко у письмовій формі апелював до міністравнутрішніх справ Арсена Авакова і конкретизував, щоземлі для зупинки громадянства Артеменка.

Мова goes в цьому листі Луценка також, що офісомпрокурора Автономної Республіки pre-trial дослідженняCrimea здійснюється в злочинній реалізації за фактомfeasance Артеменком злочину - державна зрада.

Це було допитане за якістю свідка впродовж pre-trialдослідження Артеменка. Він повідомив, що в 2005 апелювало до компетентних органів Канади відносноотримання свідоцтва на резиденції в цій державі, яка буланадана йому той же рік, і в майбутньому громадянствіКанади був отримав їх без відмови від громадянстваУкраїни. Впродовж допит Артеменко надав копії паспортагромадянина України і паспорта громадянина Канади.

Україна, про вихід з громадянства України, уявлення провтрату громадянства України, документи про зупинкугромадянства України від земель, закріплених заміжнародними договорами України, роблячи пропозиції зцих питань, це - Президент України, що є, основою відзавдань, щоб Доручити в Президентові України нагромадянстві питань, і діючи із законодавством не міститьпопередження і обмеження відносно джерело, від цеорган державний міграційний служба може отримавінформація про земля втрата громадянство Україна"особа, - мова goes до документ.

Згідно з документом, "на підставі заявленого суд досягаєвисновків, що у разі звернення дій теми владнихпленарних повноважень це не порушує права абоохоронюваних законом інтересів позивача позивач, або нетема до судового звернення взагалі, суд не повиненговорити нічого в задоволенні позову".

Суд видав декрет: на сплату вимог судового процесу, щобне говорити нічого повністю.

У лютому газета Нью-Йорк Таймс повідомило, що наявнийАндрій Артеменко переходить до колишнього порадникапрезидента США Дональд Трампа до Майкла Фліннупланують нормалізації стосунків між Україною і Росією длявідміни схвалень. "Мирні планують" закріплено зокремапередача Криму в оренді Росії.

Артеменко оголошує, це не надало ніяких документівоточенню президента США Дональд Трампа відносностатус Криму, але зв'язався на цій темі тільки усно.

Депутат люди Андрій Артеменко підтвердив згодом, щонаявне громадянство Канади.

Державна міграційна служба підтвердила, що нардепаАндрія Артеменка офіційно позбавили громадянствазгідно декрету президента Петра Порошенка.

травня, 16 Поради позбавило мандат депутата АндрійАртеменка, вибирають на списку Радикальної партії, достроково.