На Рівненщині потенційні кандидати вже роздають подарунки (ПІДКУП ВИБОРЦІВ)

опубліковано 18 вер. 2014 р., 01:54 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2014 р., 01:54 ]
На Рівненщині стає все більш поширена практика непрямого підкупу виборців потенційними кандидатами в Народні депутати України. Ще не будучи офіціно зареєстрованими кандидатами, висуванці активно ведуть агітаційну кампанію. Серед найбільш поширених методів агації присутні участь у масових заходах, дарування цінних речей та робота через благодійні фонди.

До свята першого дзвоника кандидат в народні депутати Юрій Вознюк відвідав Великожитинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка цього року відзначає 40-річчя з дня заснування. З нагоди свята Народний депутат подарував школі відеокамеру.

Днями у м. Корець, Рівненської області відбулись урочистості з нагоди Дня фізкультурника. Участь у масових заходах міста взяв народний депутат України Юрій Вознюк. Юрій Володимирович привітав фізкультурників району, а також подарував школярам спортивний мат.

Наразі Юрій Вознюк вже є висунутим кандидатом в народні депутати від партії «Народний Фронт» по виборчому окрузі № 153 (Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони, 9 дільниць м.Рівне). Це вже другі вибори, на яких балотуєтьмся Юрій Вознюк. На виборах Народних депутатів у 2012 році він отримав перемогу на цьому ж окрузі під брендом «Батьківщини».Ще один потенційний кандидат по 155-му виборчому округу (місто Кузнецовськ, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони) працює від імені благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край». Днями володимирецькі волонтери побували на Яворівському полігоні і передали 7 бронежилетів від фонду Василя Яніцького «Наш край» бійцям, які готуються до бойових дій на сході України. Також бронежилет, наплічник з камуфляжем та теплими речами волонтери «Нашого краю» передали учаснику АТО з села Полиці Володимирецького району Володимиру Буднику.

Матері бійця АТО Сергія Дацького з села Берестівка Володимирецького району голова Благодійного фонду «Наш край» Василь Яціцький привіз 10 кубометрів сухих порубаних дров на зиму.Окрім того благодійний фонд Василя Яніцького є організатором ряду спортивних та культурних заходів у Володимирецькому, Зарічненському, Дубровицькому та Рокитнівському районах.

Василь Яніций на позачергових виборах народних депутатів України 2014 року був підтриманий Блоком Петра Порошенка. Це вже другі вибори депутатів Верховної ради, на яких висувається голова правління Благодійного фонду «Наш Край». У 2012 році він посів третє місце за результатами голосування на цьому окрузі.
http://oporaua.org/