На Рівненщині невідомі пошкодили сіті-лайти «Опозиційного блоку» (ПЕРЕШКОДЖАННЯ ЗДІЙСНЕННЮ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 1 жовт. 2014 р., 01:32 office ewgenus   [ оновлено 1 жовт. 2014 р., 01:32 ]
Сьогодні невідомі особи в м. Рівному (152-ий виборчий округ) пошкодили сіті-лайти із зовнішньою рекламою політичної партії «Опозиційний блок». Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили два зіпсовані сіті-лайти по вулиці Київська. Зовнішня реклама партії замальована фарбою синього, жовтого та чорного кольорів. На одному з сіті-лайтів зловмисники дописали слово «Ригі».Нагадуємо, що Політична партія «Опозиційний блок» створена за рахунок об’єднання шістьох політичних партій для участі у позачергових виборах до Верховної ради України. Серед них: «Партія розвитку України», партія «Центр», «Нова політика», «Державний нейтралітет», «Україна — Вперед!» і «Трудова Україна». Виборчий список партії зареєстрований ЦВК 24 вересня 2014 року. Зокрема від Опозиційного блоку до нового парламенту балотуються Юрій Бойко, Михайло Добкін, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, тобто колишні соратники В. Януковича і міністри уряду Азарова.

Це вже не перший випадок пошкодження зовнішньої реклами політичних партій на Рівненщині. Днями зіпсовані біл-борди політичної партії ВО «Батьківщина» спостерігачі ОПОРИ виявили в смт Млинів, що входить до 154-го виборчого округу (Здолбунівський, Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивилівський райони). Два біл-борди з розміщеною рекламою політичної сили невідомі закидали брудом. Один пошкоджений щит знаходиться в центрі селища, інший по трассі Млинів-Рівне.

Про це Громадянська мережа ОПОРА писала раніше.

Згідно п. 6 ч. 2 ст. 68 та ч. 25 ст. 74 Закону«Про вибори народних депутатів України» псування біл-бордів можна кваліфікувати як порушення виборчого права. Перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборчої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом України. Відповідно до ч.26 ст.74 цього ж закону, у разі надходження до Центральної виборчої комісії або окружної виборчої комісії заяви чи іншого повідомлення щодо порушень, що мають ознаки вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення, відповідна виборча комісія невідкладно надсилає зазначене повідомлення до відповідних правоохоронних органів.

http://oporaua.org/