На Одещині СБУ затримала осіб, що поширювали антиукраїнські матеріали і зруйнували пам’ятник «Героям Небесної сотні» (ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 27 вер. 2014 р., 10:19 office ewgenus   [ оновлено 27 вер. 2014 р., 10:19 ]

Служба безпеки України припинила протиправну діяльність групи, члени якої здійснювали акти вандалізму щодо пам'ятників українським патріотам, поширювали  у соцмережах та у друкованому вигляді матеріали антидержавного змісту, а також готували підпали білбордів з проукраїнськими гаслами. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

СБУ повідомляє, що на початку вересня троє мешканців Одещинизруйнували в селищі міського типу Комінтернівське (Одеська область) пам'ятник «Героям Небесної сотні». Було розбито гранітну стелу, на встановлення якої збирала гроші місцева громада.

 

23 вересня злочинна група була затримана правоохоронцями.

 

Гранітну стелу у селищі Комінтернівському розбили кувалдою

 

За інформаціє СБУ, затримані  через соціальні мережі в Інтернеті поширювали матеріали антиукраїнської спрямованості, закликали до проведення радикальних антидержавних акцій - підпалу рекламних конструкцій з українською символікою та патріотичними гаслами на території Одеської області.

 

Слідчим управлінням СБУ в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч. 1,2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо, Служба безпеки України викрила й припинила інформаційно-технічну диверсію російських спецслужб з отримання незаконного доступу до персональних даних громадян України та  службової інформації державних органів. За інформацією СБУ, було виявлено шкідливе програмне забезпечення, яке спецслужби Росії використовували для  отримання несанкціонованого доступу до відомостей, що обробляються на комп'ютерах.

 

«Телекритика»