На дільниці в Маріуполі в день голосування бюлетені видавались за попередніми списками виборців (ПОРУШЕННЯ В РОБОТІ ВИБОРЧКОМІВ)

опубліковано 29 жовт. 2014 р., 02:01 office ewgenus   [ оновлено 29 жовт. 2014 р., 02:01 ]
На дільниці в Маріуполі в день голосування бюлетені видавались за попередніми списками виборців

В окрузі №58 у Донецькій області дільнична виборча комісія №142270 в день голосування працювала з попередніми списками виборців.

«Дільнична комісія в день голосування видавала бюлетені виборцям на основі попереднього списку виборців, хоча мала це робити за уточненими. При цьому, члени комісії в списку робили помітки навпроти імені виборця, який не розписувався в ньому», — повідомляє спостерігач.

За його інформацією, окружна комісія прийняла рішення розглянути документацію цієї ДВК по закінченню приймання протоколів від всіх інших дільниць округу. «Члени ОВК №58 вирішили розглянути ситуацію на цій ДВК о 9:00 28 жовтня, та вирішили запросили на засідання всіх членів дільничної комісії. Але розгляд документів так і не відбувся через те, що ОВК ще не прийняла частину протоколів дільниць округу, які були направлені на уточнення», — зазначив спостерігач.

Також спостерігач ДОО КВУ та ОПОРИ повідомив, що станом на 00:10 29 жовтня в приміщенні ОВК №58 засідання комісії не відбувається. В приміщені залишились три члени окружкому, два члени ДВК №142270 та кілька журналістів, спостерігачів і довірених осіб.

Як відомо, дільничні комісії в день голосування працюють з уточненими списками виборців, які їм передає Держреєстр виборців. Попередні списки виборців існують для того, щоб уточнювати інформацію про виборців до дня голосування.