Нацрада: 8 радіостанцій 116 разів оприлюднили дані соціологічних опитувань з порушеннями закону (ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 23 жовт. 2014 р., 05:42 office ewgenus   [ оновлено 23 жовт. 2014 р., 05:42 ]
З 13 по 19 жовтня Національна рада зафіксувала116 випадків оприлюднення даних соціологічних опитувань із порушенням чинного законодавства на восьми радіостанціях. Такі дані моніторингу Нацради оприлюднено 22 жовтня на засіданні робочої групи з питань дотримання телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії народних депутатів.

«Super radio», «Ретро»,«Хіт ФМ», «Русское радио», «Авторадіо», «Мелодія», «Наше радіо» та «Гала» не надавали або надавали не в повному обсязі супровідну інформацію про соціологічні опитування.

«Super radio», «Авторадіо» та «Наше радіо» також проводили приховану агітацію, розповідаючи в новинних блоках про благодійні акції кандидатів в народні депутати, дарування ними овець, мультимедійних дошок та будинків.

На засіданні було зазначено, що ці радіостанції (крім «Гала») вже отримували листи з проханням надати пояснення і нагадуванням про необхідність дотримання закону. Щодо виявлених ознак порушень Нацрада звернеться до ЦВК.

«Вибори та ЗМІ»