Кандидат у Верховну Раду з Краматорська погрожує «опустити» журналістів у сміттєвий бак (ПОГРОЗИ, ВІДЕО)

опубліковано 8 жовт. 2014 р., 01:26 office ewgenus   [ оновлено 8 жовт. 2014 р., 01:27 ]
Кандидат-мажоритарник з Краматорська (Донецька область) Сергій Близнюк у відповідь на запрошення «Громадського ТБ. Донецьк» прийти у студію заявив, що хоче опустити журналістів каналу у сміттєвий бак. Про це повідомляє сайт «Громадського ТБ».

«У вас такі люди оце-от, як Мацука (головний редактор видання "Новости Донбасса" Олексій Мацука. - ТК). Розумієш, мені хочеться отаго взяти чоловіка, який пропонує мене на сміттєвий бак, ваш Мацука, ви, розумієте. І так само хочеться взяти вас і опустити. Я не знаю, в кого це краще вийде», - заявив кандидат-мажоритарник у відповідь на звернення журналіста «Громадського ТВ. Донецьк».

«Спробуйте», - запропонував журналіст. «І ви спробуйте», - відповів пан Близнюк.


«Громадське ТБ» також повідомляє, що Сергій Близнюк, син колишнього голови Донецької ОДА та колишнього міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, вважається фаворитом у цьому окрузі. За твердження «Громадського ТБ», сім'я Близнюків контролює в Краматорську одне з найбільших промислових підприємств - Краматорський завод важкого верстатобудування - і є співвласником заводу «Енергомашспецсталь» (основний акціонер - російський «Росатом»).

Нагадаємо, головний редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука опублікував листа, у якому так зване «міністерство інформації та зв'язку» терористичної організації ДНР надіслало 16 вересня провайдерам підконтрольного регіону листа, у якому вимагається заблокувати 27 сайтів, які публікують новини Донеччини.«Телекритика»