Хмельницький: антибілбордова кампанія почалася з «Сильної України» (ПЕРЕШКОДЖАННЯ ЗДІЙСНЕННЮ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 20 вер. 2014 р., 11:11 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2014 р., 11:11 ]
Псування виборчої агітації у Хмельницькому розпочалося з білбордів партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" із зображенням лідера. Зокрема, зображення Сергія Тігіпка обстріляне з пейнтбольного обладнання на плакатах, встановлених на вулиці Купріна. Це територiя одномандатного виборчого округу № 187. На них, до речі, не виявлено вихідних даних про замовника, хоча виборчий список партії у Центральній виборчій комісії зареєстровано ще напередодні, а поданий до ЦВК за тиждень до події. Це є порушенням ч.23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».В одномандатному виборчому окрузі №187, на якому зіпсовано білборд, не висунуто нікого з представників «Сильної України». Висуванці цієї політичної сили - Володимир Волянський (ОВО № 190 з центром у Шепетівці) та Олександр Островський (ОВО № 191 з центром у Старокостянтинові).

«Розміщення зовнішньої політичної агітації – це прерогатива центрального виборчого штабу нашої партії, і ми на місці не маємо на те впливу. Хоча спостерігати це неприємно», - повідомив ОПОРІ керівник виборчої кампанії на громадських засадах і фігурант виборчого списку «Сильної України» Віталій Олуйко. « Це може бути звичайним хуліганством, але ймовірніше – до цього можуть вдатися наші опоненти. Не секрет, що перед висуненням партійних списків на вибори до Сергія Тігіпка зверталися з Партії регіонів і Партії Розвитку України. Був намір використати його рейтинг у створенні свого Опозиційного блоку».

Всього у виборчому списку «Сильної України» представлені семеро кандидатів від Хмельницької області. Тиждень тому обласна організація партії Сергія Тігіпка закликала всіх учасників виборчого процесу провести нинішню виборчу кампанію під гаслом «Вони воюють – ми піклуємося при них!»: не займатись популізмом чи підкупом виборців, не витрачати величезні кошти задля піару. Натомість спрямувати їх на допомогу захисникам України.