Хмельниччина: на мера-кандидата вчинено замах (НАСИЛЬСТВО)

опубліковано 29 вер. 2014 р., 01:25 office ewgenus   [ оновлено 29 вер. 2014 р., 01:26 ]
На старокостянтинівського міського голову Миколу Мельничука, зареєстрованого кандидатом у депутати Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 191, вчинено замах у день його 60-ліття.

Незваний гість і агресивний відвідувач увірвався до кабінету міського голови з ножем. Із його вуст посипалася лайка і погрози фізичної розправи. Та правопорушника нейтралізували працівники міськвиконкому, яким вдалося вибити з його рук холодну зброю. Тим часом прибула викликана слідчо-оперативна група й затримала, - як виявилося, нетверезого, - нападника на місці. За кільканадцять хвилин він уже пояснював мотиви своєї поведінки в місцевому райвідділі міліції.Фото із офіційного веб-сайту УМВС України у Хмельницькій області

Встановлено, що порцію адреналіну міському голові-кандидатові «подарував» 39-літній старокостянтинівець із досвідом кримінальної відповідальності за крадіжки. «Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України «Погроза вбивством» та частиною 4 статті 296 «Хуліганство». Суд обрав для нього як міру запобіжного заходу взяття під варту. Його поміщено в ізолятор тимчасового утримування,» — повідомив начальник Старокостянтинівського РВ УМВС Сергій Слюсарчук.