Голова ОВК № 198 знайшовся, але працювати відмовляєтся (ПОРУШЕННЯ В РОБОТІ ВИБОРЧКОМІВ)

опубліковано 5 лист. 2014 р., 08:58 office ewgenus   [ оновлено 5 лист. 2014 р., 08:58 ]
Нещодавно на ОВК № 198 з’явився її голова Сергій Степанський (Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"), але він відмовляєтся працювати. Протоколів чотирьох дільничних комісій, які він раніше забрав з собою, у нього немає.

На фото голова ОВК № 198

Сьогодні, 4 листопада, було замінено вісім членів комісії. Зокрема, по двоє представників з партій «УДАР», ВО «Батьківщина», Партії регіонів та по одному з партій «Зелена планета» та ВО «Громада».

Наразі біля стін окружної комісії зібралися кілька осіб у спортивному одязі, які мають при собі журналістські посвідчення смілянського телеканалу «Сміла-ТВ».Фото Сергія Воронова, довіреної особи кандидата в депутати Сергія Рудика.

Сам голова комісії вже хотів піти з приміщення окружної комісії, проте його не пустили громадські активісти та члени комісії. Двоє системних адміністраторів звільнилися, а керівник технічного відділу не з’явився на роботу та й взагалі вимкнув телефон, тому до нього неможливо додзвонитися.

Нагадаємо, що згідно даних ЦВК на окрузі № 198 опрацьовано 100 % протоколів. Так, з відривом у 545 голосів на окрузі переміг Сергій Рудик (самовисуванець). На другому місці опинився Віктор Тимошенко, також самовисуванець.
http://oporaua.org/