Геннадій Бобов за закритими дверима провів зустріч із бюджетниками (ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 27 вер. 2014 р., 10:55 office ewgenus   [ оновлено 27 вер. 2014 р., 11:15 ]
Вчора (24 вересня) у Корсунь-Шевченківському районному будинку культури відбулося зібрання директорів шкіл, сільських голів, фельдшерів у робочий час. На зібрання приїхав Геннадій Бобов (нині – народний депутат України, потенційний кандидат у народні депутати по округу № 196) з охороною. Активісти, серед яких представники «Самооборони», хотіли потрапити у Будинок культури, проте охорона їх не пустила.

Вдалося з’ясувати, що на захід пускали лише визначених завчасно осіб. Представники «Самооборони» спробували потрапити за зачинені двері, але це не дало жодних результатів.

Також активістам повідомили, що начебто захід допоміг організувати районний відділ освіти. Зазначимо, що на вхідних дверях до Будинку культури розміщувалася табличка з написом: «Захист методичних структур відбудеться в конференц-залі, 3 поверх». Спостерігача ОПОРИ заступниця відділу освіти запевнила, що Геннадія Бобова на заході не було. Хоча перед цим і зовсім здивувалася, що в цей день відбувався якийсь їх захід. Проте після демонстрації вище зазначеної таблички вона згадала і комусь зателефонувавши, повідомила, що сьогодні справді збиралися методисти, але Бобова там не було.

Окрім цього, під час заходу учасники отримали брошуру «Звіт народного депутат України Геннадія Бобова». Спостерігачі ОПОРИ поцікавилися у громадській приймальні, що це був за захід і чому він був закритий. Проте там інформації не надали, лише зауважили, що це була зустріч із громадськістю, яка відбувалася об 11.30.На фото авто охорони. Охорона приїхала на броньованому мікроавтобусі.