Гендиректор одеського «7-го каналу» заявив про погрози через редакційну політику телеканалу (ПОГРОЗИ, ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЗМІ)

опубліковано 6 жовт. 2014 р., 03:49 office ewgenus   [ оновлено 6 жовт. 2014 р., 03:50 ]

Генеральний директор одеського «7-го каналу» Михайло Малишевповідомив про надходження на його адресу погроз із вимогою змінити редакційну політику телеканалу. Про це він повідомив в ефірі телеканалу.

 

За словами пана Малишева, погрози надходили від невідомих осіб, які радили йому змінити редакційну політику «7-го каналу», оскільки деякі передачі, які транслює телеканал, начебто «зачіпають інтереси дуже шанованих людей в місті».

 

«1 жовтня, коли я повертався додому, біля мого будинку до мене підійшли два молодики. При чому підійшли вони так, щоб це було найтемніше місце, і я не міг розгледіти їхніх облич. Вони радили змінити редакційну політику каналу, оскільки передачі, які транслюються каналом, зачіпають інтереси дуже шанованих людей в місті», - розповів Михайло Малишев.

 

Як стверджує пан Малишев, останні декілька місяців телеканал проводить власні розслідування.«Знімаємо програми, направлені на боротьбу зі злом, корупцією, здирством і хабарництвом», - заявив він.

 

«Хочу зазначити, що «7 канал» - єдиний у місті, який повністю відмовився від політичних роликів. В обмін на це ми пропонуємо безкоштовний майданчик як для ефірів, так і для дебатів - для чиновників і депутатів всіх рівнів та кандидатів у депутати до Верховної Ради. Наша позиція незмінна - ми за єдину Україну. Ми проти будь-яких проявів сепаратизму і виступаємо за європейські цінності», - зазначив він.

 

Михайло Малишев повідомив, що вже подав заяву до правоохоронних органів за фактом погроз, які надійшли на його адресу.

 


Нагадаємо, 30 квітня співробітники одеської телекомпанії «7 канал» заявили, що звільняються у повному складі через невиконання інвестором каналу, колишнім міським головою Одеси, Олексієм Костусєвим зобов'язань з фінансування каналу. Головний редактор телекомпанії Наталія Переваловаповідомила, що кількість бажаючих піти з телеканалу складає 40 осіб і сказала, що новим інвестором «7 каналу» мав стати депутат Сергій Тігіпко.

 

Наразі на телеканалі працює оновлена редакція. Ім'я нового інвестора співробітники каналу не називають.

 


«Телекритика»