Екс-головреду сайту 0642.ua, що виїхала з окупованого Луганська до Старобільська, хулігани розбили вікно (ПОГРОЗИ)

опубліковано 21 жовт. 2014 р., 08:28 office ewgenus   [ оновлено 21 жовт. 2014 р., 08:28 ]

20 жовтня у місті Старобільськ (Луганська область) невідомі розбили вікно у будинку, який знімає журналістка, колишній головний редактор інтернет-видання 0642.ua Яна Осадча, що змушена була разом з сім'єю виїхати з окупованого сепаратистами Луганська. Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

 

В момент, коли стався інцидент, в кімнаті нікого з мешканців не було, тому постраждалих немає. Яна Осадча викликала міліцію та власників будинку, у яких винаймає житло. Розпочато слідство.

 

Водночас постраждала не пов'язує інцидент зі своєю журналістською діяльністю і вважає це звичайним хуліганством. За її словами, що нещодавно у сусідньому будинку хулігани теж побили вікна. «Люди так розважаються», - зазначає журналістка.  

 

ІМІ інформує, що журналістка Яна Осадча підтримувала Євромайдан в Луганську і після переходу обласного центру під контроль збройних формувань так званої ЛНР вимушена була виїхати у Старобільск, який зараз утримують українські сили.

 

З араз журналістська робота Яни Осадчої пов'язана з луганським інтернет-виданням «Citynews». В Старобільську вона винаймає будинок, де окрім неї живе її мати та донька.  

 

Як повідомляла «Телекритика», восени 2013 року Яна Осадча, яка тоді обіймала посаду головного редактора  інтернет-видання  0642.ua, заявила, що депутат Луганської обласної ради від Партії регіонівАрсен Клінчаєв погрожував їй, якщо вона не видалить з сайту статтю про нього.

 

Пан Клінчаєв сказав, що якщо редактор не видалить статтю, він наведе прокляття на її дочку. «Мене можна не любити. Але у мене є свої переконання. І я не маю наміру більше терпіти образ. Якщо ти не знімеш образливу статтю,  я прокляну  твою дитину. Я скоро їду на Кавказ. Там є людина, яка це може. Потім ти приповзеш до мене. Але буде пізно», - сказав, за словами Яни Осадчої, депутат під час зустрічі.

 

Стаття, яка не сподобалась чиновнику, повідомляє, що він став лідером ініціативної групи руху «Український вибір». У статті «Одіозний луганський регіонал Клінчаєв подався до Медведчука Росію-матінку захищати» також згадано про бійки депутата у парламенті, псування білбордів з Юлією Тимошенко та перешкоджання проведені акції «Вставай, Україно».

 

Нещодавно пан Клінчаєв, якого також звинувачують у сепаратизмі, знову мав конфлікт з журналісткою. 22 вересня на зупинці громадського транспорту в Печерському районі Києва він вдаривжурналістку телеканалу ТВі Аллу Чиж.  Як раніше повідомляло МВС, за фактом побиття журналістки ТВі Алли Чиж луганським депутатом Аресеном Клінчаєвим було відкрито кримінальне провадження. Проте 10 жовтня Кримінальне провадження щодо конфлікту журналістки телеканалу TVi та депутата Луганської облради було закрито за відсутністю злочину.

 

«Телекритика»