Довіреній особі кандидата в депутати на Харківщині підпалили машину (ПОГРОЗИ)

опубліковано 8 жовт. 2014 р., 12:32 office ewgenus   [ оновлено 8 жовт. 2014 р., 12:35 ]
У м. Дергачі 5 жовтня близько 22:00 невідомі підпалили машину довіреної особи кандидата в депутати Сергія Кузана, що балотується по 175 ВО від партії «Народний фронт».

Біля приміщення штабу кандидата в депутати від партії «Народний фронт» 5 жовтня невідомі підпалили машину довіреної особи кандидата в депутати Сергія Кузана – Констянтина Піддубного. За словами останнього, вони з Сергієм Кузаном знаходилися на робочому місці, вирішуючи питання передвиборної кампанії.

«Близько 22:00 ми почули як спрацювала сигналізація і побачили у вікно, що машина, припаркована біля приміщення, горить. Прийнялися гасити вогонь вогнегасником і тільки завдяки своєчасним діям машина не згоріла повністю. Постраждали бічні крила машини, бампер, згоріла проводка», − говорить Констянтин Піддубний.

За словами довіреної особи кандидата в депутати, хто підпалив машину – невідомо, але напевно пов'язано з виборчою кампанією. За його приблизною оцінкою, сума збитку становить 50 тисяч гривень.

За даним фактом співробітники Дергачівського райвідділу відкрили кримінальне провадження відповідно до ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Кримінальна справа перебуває в процесі розслідування.

Фотографії взяті зі сторінки Сергія Кузана в мережі Facebook


http://oporaua.org/