Депутат Миколаївської ради погрожував застосувати силу проти журналістів на заході Олександра Вілкула (ПОГРОЗИ, ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЗМІ, ВІДЕО)

опубліковано 1 жовт. 2014 р., 00:50 office ewgenus   [ оновлено 1 жовт. 2014 р., 00:50 ]

Сьогодні, 30 вересня, депутат Миколаївської обласної ради, колишній «регіонал» і один з керівників Миколаївського обласного осередку «Партії розвитку України» Микола Машкінпогрожував журналістам силою їх винести з конференц-залу бізнес-центру «Олександрівський», де проходила зустріч екс-віце-прем'єр-міністра України ОлександраВілкула з підприємцями та керівниками громадських організацій Миколаєва. Про цеповідомляє видання «Преступности.НЕТ».

 

Микола Машкін перед початком заходу підійшов до кореспондентів «Преступности.НЕТ» і «НикВести» і запитав, звідки вони, на що отримав відповідь, що з Миколаєва. Після цього він заявив, що преси на даному заході бути не повинно і зажадав, щоб журналісти залишили будівлю.

 

Депутат також заявив, що готовий силою вивести журналістів. «Якщо знадобиться. Зараз охорона прийде, навіщо, це не моя робота. Всіх, кому треба, запросили», - сказав Микола Машкін.

 

Натомість журналісти відмовились залишати захід. Після цього Микола Машкін не робив спроб по видворенню журналістів із зали і більше не з'являвся в залі, пропустивши всю зустріч Олександра Вілкула, який переконував голосувати за «Опозиційний блок».