«Чорного PRу багато не буває», одна листівка на п’ятьох кандидатів в 152 окрузі (ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 17 жовт. 2014 р., 13:34 office ewgenus   [ оновлено 17 жовт. 2014 р., 13:37 ]
Сьогодні вночі невідомі розповсюдили листівку, що містить ознаки чорного PR проти п’ятьох кандидатів, що балотуються по 152-ому виборчому округу (м. Рівне). Листівка має назву «Гади рвуться до влади за бабло і посади – вже готові до зради». Матеріал не містить жодних відомостей про замовників, тираж, відповідальних за друк осіб. Проте у верхньому лівому куту листівки розміщено логотип громадської організації «Люстрація».

В антиагітаційній друкованій продукції значаться прізвища п’яти кандидатів: Олега Осуховського, Олега Червонюка, Юрія Собчука, Миколи Капіноса та Олександра Лащука.Олег Осуховський, що балотується до Верховної Ради України за підтримки Політичної Партії ВО «Свобода», вказаний як швагро Тягнибока та кум Рибачка, голови Рівненської обласної державної адміністрації. «Це моя сім’я, як у Юща та Янека» - йдеться у листівці.

Про Олега Червонюка, самовисуванця, зазначається, що він, разом з дружиною-регіоналкою, відмазав сина-вбивцю від тюрми, проте не відкупився від осуду та презирства рівнян.

Юрій Собчук, кандидат у народні депутати від Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» значиться як типічний хабарник та казнокрад з досвідом.

Про Миколу Капіноса, що йде до Парламенту під брендом Політичної Партії ВО «Батьківщина», автори листівки склали віршик: «Галя любить Мармелад, Коля любить Юлю, не спасе вас і комбат: Рівне дасть вам дулю!!!».

Щодо Лащука Олександра, кандидата від Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», то в листівці розповідається, що він втік від дружини, від коханки, від ВО «Свобода», і від Ляшка теж втече.

Громадянська мережа ОПОРА закликає кандидатів не використовувати брудні технології проти конкурентів, а боротись за голоси виборців, пропонуючи відкриті програми та якісні ідеї.