Cамовисуванець на Вінничині підлаштовується під дизайн і гасла «Блоку Петра Порошенка» (ОБМАН)

опубліковано 8 жовт. 2014 р., 12:24 office ewgenus   [ оновлено 8 жовт. 2014 р., 12:24 ]
На Вінниччині у виборчому окрузі № 17 (центр місто Ладижин) кандидат у народні депутати Микола Кучер (самовисування) використовує для агітації слогани та дизайн агітматеріалів, подібні до тих, які використовує політична партія «Блок Петра Порошенка».

Зокрема, в агітаційних газетах Миколи Кучера друкуються матеріали про кандидатів зі списку «Блоку Петра Порошенка» з їхніми фото, а поруч підпис «Микола Кучер. Наш кандидат» і позначка («галочка»). На агітаційних наметах Кучера, виготовлених з використанням білого та червоного кольорів, написано слоган «Час єдності» (у «Блоку Петра Порошенка» використовується слоган «Час єднатись».
Зазначимо, що кандидат Микола Кучер зареєстрований у ЦВК як самовисуванець, а висуванцем партії «Блок Петра Порошенка» в цьому окрузі офіційно є Петро Каленич. Це підтвердили й у Вінницькому обласному виборчому штабі партії.

«Від «Блоку Петра Порошенка» по виборчому округу № 17 йде кандитат Каленич Петро Євгенійович. Можете перевірити по сайту ЦВК. А Кучер Микола Іванович – самовисуванець», - прокоментували в штабі партії «Блок Петра Порошенка».

Також, як повідомляла ОПОРА, у ВО № 13 самовисуванець Петро Юрчишин використовує гасло «Блоку Петра Порошенка».


http://oporaua.org/