Бойовики призначили винагороди за голови українських журналістів – Андрій Цаплієнко (ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЗМІ, ПОГРОЗИ)

опубліковано 2 жовт. 2014 р., 02:11 office ewgenus   [ оновлено 2 жовт. 2014 р., 02:11 ]

Українські та проукраїнські журналісти не мають змоги працювати на окупованих бойовиками територіях на сході України через те, що ватажки тамтешніх бойовиків оголосили зачистку українських медіа. Про це під час учорашньої розмови з журналістом каналу «2+2» Євгеном Агарковим в рамках онлайн-конференції на сайті ТСН.ua розповів військовий кореспондент ТСН («1+1») Андрій Цаплієнко.

 

«На ту сторону журналісти більшості українських телеканалів не їдуть. І не тому, що не хочуть, а з єдиної причини. Та сторона почала вичищати інформаційний простір, як це було ще з Кримом, і прибирати українських і проукраїнських журналістів, українські і проукраїнські медіа зі своєї території. Просто для того, аби мати змогу продовжувати вводити в оману людей, які перебувають на підконтрольній їм території», - повідомив Андрій Цаплієнко (на відео - з 39 хв. 40 сек.).

 

При цьому журналіст наголосив, що існують спеціально створені списки з фотографіями представників українських медіа, за яких на окупованих територіях призначені винагороди. На запитання, які медіа є «найбільш дорогими», Андрій Цаплієнко повідомив, що серед журналістів, за які дають найбільші винагороди, є працівники «1+1».

 

«Я чув різні цифри - від кількох тисяч до десятків тисяч доларів. Причина? Ми просто «звідси», ми за Україну. До українських медійників виникають питання, чому вони називають певні формування терористами і сепаратистами, а не ополченцями. Але головне - це принцип і поставлене завдання «вичистити» інформаційний простір. І вони його вичистили», - зазначив пан Цаплієнко. 

 


Нагадаємо, відомий журналіст та військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, що понад 25 років працює в журналістиці, є сценаристом кількох документальних фільмів, приєднався до команди ТСН на каналі «1+1» в серпні цього року.

 

До цього видання «Дуся» повідомляло, що Андрій Цаплієнко звільнився з телеканалу «Інтер» і перейшов працювати на «1+1».

 

«Телекритика»