Агітаторів Компартії у Чернігові облили зеленкою (НАСИЛЬСТВО, ПЕРЕШКОДЖАННЯ ЗДІЙСНЕННЮ АГІТАЦІЇ, ВІДЕО)

опубліковано 23 жовт. 2014 р., 05:59 office ewgenus   [ оновлено 23 жовт. 2014 р., 05:59 ]
Напередодні виборів у Чернігові почастішали прояви брудних технологій та хуліганства. Як повідомляє довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА, сьогодні невідомі облили зеленкою агітаційну продукцію, намет та літніх агітаторів Комуністичної партії України.

Свідком хуліганства став активіст мережі ОПОРА 22 жовтня, проходячи повз активістів Комуністичної партії України. На очах спостерігача мережі двоє хуліганів підбігли до намету та, обливши з шприців зеленкою агітаторів та продукцію, повтікали геть.


До відома, днями прес-служба Чернігівського ОК КПУ повідомляла, що 21 жовтня групою невідомих осіб було скоєно напад на агітаційний пост Компартії України і кандидата в народні депутати по 205-му виборчому округу Едуарда Шумана. «Молодики були вдягнені у балаклави та мали при собі ножі. Встигли порізати лише агітаційний намет», - запевняє прес-служба.

ОПОРА вже повідомляла про прояви хуліганства на Чернігівщини, проте це перший випадок, безпосереднім свідком якого вдалося стати члену команди мережі.

ОПОРА нагадує, що такі дії містять ознаки злочину, а саме перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу (ч. 1 статті 157 Кримінального Кодексу України).