У приміщенні суду в Запоріжжі журналістам погрожували «тітушки» (ПОГРОЗИ, ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЗМІ)

опубліковано 17 жовт. 2015 р., 12:57 office ewgenus   [ оновлено 17 жовт. 2015 р., 12:58 ]

13 жовтня, під час чергового засідання Жовтневого районного суду Запоріжжя щодо продовження запобіжного заходу Олені Бондаренко та Андрію Гречковському, які підозрюються у низці злочинів як члени ОЗГ так званого Анисима, місцевим журналістам заважали вести зйомку і погрожували невідомі особи у спортивному одязі. Про це повідомляє видання «Голос».

 

Стосовно Олени Бондаренко відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, відповідальність за яке передбачається ч. 4 ст. 189 КК України (Вимагання). Андрію Гречковському інкримінують нанесення смертельних поранень директору елітного нічного клубу Crowbar, і напад з наступним нанесенням ножових поранень відвідувачеві того ж клубу.

 

На засідання суду прибули кореспонденти сайту «Голос Запорожья» та телекомпанії «ТБ-Голд». Під час виконання професійних обов'язків журналісти почали відтісняти двоє молодих людей спортивної статури, які були одягнені в спортивний одяг, кросівки, куртки і чорні шапки.

 

Закриваючи своїми спинами все, що відбувається, вони заважали журналістам вести зйомку. На запитання кореспондента сайту «Голос Запорожья»: «Що відбувається?» невідомі почали погрожувати проблемами, які можуть виникнути у журналіста. Молодики продовжували  погрожувати, і коли виходили з будівлі суду.Щоб захистити журналістів від злочинних посягань, до будівлі Жовтневого суду прибула група швидкого реагування Хортицького полку.Нагадаємо, 3 вересня невідомий чоловік вдарив журналістку «Радіо Свобода» Олену Герасим'юк за спробу сфотографувати підсудного у залі засідань Печерського районного суду Києва.

 

«Телекритика»