У Миколаєві журналістів не пускали на партконференцію «Опозиційного блока» (ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЗМІ, ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ)

опубліковано 25 вер. 2015 р., 12:17 office ewgenus   [ оновлено 25 вер. 2015 р., 12:17 ]
24 вересня у Миколаєві журналістів не пускали на партійну конференцію міського осередку партії «Опозиційний блок». Про цеповідомляє кореспондент «Преступности.НЕТ».

Партія намагалася провести конференцію в закритому режимі. На порядку денному було затвердження виборчого списку кандидатів у Миколаївську міську раду.

Журналістів близько 10 хвилин тримали під дверима бізнес-центру «Кристал», де проходила конференція. Двері силою закривали, коли представники ЗМІ намагалися пройти всередину.

«Охоронець на вході силою закривав двері перед нами, коли ми намагалися зайти разом з учасниками конференції», – розповів кореспондент «Преступности.НЕТ».

Зрештою, голова міської організації партії Ігор Дятлов вийшов до журналістів і впустив їх, сказавши, що він планував провести конференцію в закритому режимі, але оскільки прийшло багато журналістів, йому доведеться змінити свої плани.

фото - news.pn


місцеві вибори 2015, порушення, порушення прав журналістів