Чорний піар у Запоріжжі згадує мертвих, живих і «легітимних» (ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ АГІТАЦІЇ)

опубліковано 21 вер. 2015 р., 10:50 office ewgenus   [ оновлено 21 вер. 2015 р., 10:50 ]
Вихідними листівки без вихідних даних з девізом «Выбор прост» проти ймовірного кандидата Володимира Буряка розклеювали по місту.

На них представника «Опозиційного блоку» порівнюють з колишнім президентом України Віктором Януковичем. Тут же йдуть порівняння потенційного кандидата в мери Ігоря Пожидаєва з колишнім міським головою Запоріжжя Олександром Поляком, якого дуже поважали мешканці міста.

Окрім цього, на сторінці Пожидаєва у «Фейсбуці» оголосили про старт акції «Запоріжжя не здамо!» . На ній закликають отримати аналогічну друковану продукцію у громадській приймальні пана Ігора, і розклеювати на авто та розповсюджувати у місті.Журналіст «Точки опори» зв’язався з Ігорем Пожидаєвим для більш детального пояснення мети акції з «чорними» листівками. Цікаво, що сам ймовірний кандидат відповів, мовляв, не знає нічого про цю акцію, і наразі знаходиться в іншому місті.

Ці листівки не містять відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Слід зазначити що, розповсюдження таких матеріалів є прямим порушенням виборчого законодавства, а саме ч.2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори»: «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».