ЗАФІКСОВАНІ ПОРУШЕННЯ


Президент посилює контроль над громадськими організаціями в Україні - правозахисні організації

опубліковано 26 вер. 2017 р., 14:49 office ewgenus   [ оновлено 26 вер. 2017 р., 14:50 ]

тиск на ГО
Організації української мови правозахисні дзвонятьнегайно, щоб викинути рахунки №6674 і №6675 авторствПетра Порошенка від липня, 10, це надмірно обмежуєсвободу об'єднань і асоціацій в Україні і наслідує практикиантидемократичних країн.Українські практикиенергетичних копій антидемократичних країн для тиску наГО - українська мова правозахисники

Про це мова goes до звернення понад 70 неурядовихорганізацій(НУО) українця, що в новинах конференція вКиєві глава правила Центру інформації оприлюднив налюдський права Тетяна Печончик.

На початку липня у Верховній Раді були зареєстрованірахунки №6674 і №6675 авторств президента ПетраПорошенка, це встановлює обов'язкову незалежнуревізорську діяльність для громадських асоціацій вУкраїні. Для не надають повідомлень організації будепозбавлений до статусу нерентабельності, яка фактичноблокує їх до робота, правозахисники нагадують.

"Влада користується риторикою, що рахунки ПетраПорошенка відповідають практиці ЄС і США, але вона -брехня: вони, навпроти, копіюють Казахстан і Росію. Незважаючи на уявне занепокоєння про прозорість івідповідальність, введена наладка в цих країнахпризводила до майже повного знищеннянепідконтрольних до влади громадських асоціацій іповного наступу на громадянське суспільство", - вонаоголосила.

Оскільки директор казахстанського бюро гравця збірноїговорив на правах людини і дотриманні законності ЄвгенЖовтіс, казахстанське законодавство про громадськіорганізації стійко добирається гірше від 2005.

Від 2015, дотримуючись Російських тенденцій проіноземних агентів, в Казахстані нове кільце зміцненняконтролю почалося вище за цивільний сектор. Булизагальноприйняті поправки до закону про некомерційніорганізації, що(подібно до рахунків Петра Порошенка) obligate НУО, щоб готувати детальні звіти про їх діяльність- про засновників, види діяльності, проекти, фінансуючи іінші. Тому Міністерство у справах релігії і цивільні societyмісця ця інформація у базі даних для громадськогодоступу.

Покарання за тих, хто б не давав повідомлення або дававненадійну інформацію, - штрафи, привали діяльності, аждо ліквідації.

"Насправді такі повідомлення в минулому році дали 3-4 тисячі організацій тільки - це усе 10-15ід їх загальнакількість. Дві великі правозахисні організації, яківідмовилися дати такі повідомлення і пробували goдоглядати втрату бізнес-структур, а потім податковаверифікація прийшла до них, і вони отримали величезніштрафи. Проте, поки їх немає закрив: отже "крюки"енергетичного поширення, які можуть бути залучені убудь-який момент", - говорив він.

Згідно з Євгеном Жовтіса, окрім обнародування великоїкількості розсудливої інформації, вклад незалежноїревізорської діяльності для Казахстану НУО маєдискредитувальний ефект:, якщо перед тим, як подібнуінформацію "вилили" спеціальні послуги, то зараз вонивидаються під "Закон".

За винятком того, що, в 2016 казахстанській владі прийнявсерії поправок до податкового кодексу, згідно з цим є усікомерційні і некомерційні організації, а також фізичніособи повинні надати інформацію про іноземнефінансування, яке відправлене три, націлюють : безкоштовну юридичну консультацію і законнеінформування, колекцію, аналіз і поширення інформаціїабо реалізацію соціологічного опитування. "Отже усе цепросувалося вперед під риторикою "прозорості", що хто-небудь не влаштував "другий Майдан"", - Євген Жовтісдодав.

Подібні тенденції знаходяться в Росії, де риторика"відкритості" і "прозорості" була використана, оскількивикликають для ухвалення закону "про іноземних агентів". Уявне "число борються за прозорість в РосійськійФедерації призводила до створення потужних механізмівпригнічення і усунення незалежних громадських ініціатив", - Андрій Юров оголосив, член ради Міжнародноїгромадської ініціативи для ОБСЄ, правозахисник, якийпрацює в Російській ФЕДЕРАЦІЇ.

На його словах, нові законодавчі зміни були такожвідправлені цьому, максимально, щоб ускладнити робочугромадськість до сектора. "Завжди, коли Російська владаговорить про прозорість, насправді вона говорить пронавалом безглузді і нещадні бюрократичні повідомлення. Але треба розуміти, що громадські організації, на відмінувід бюджетного, - приватні некомерційні ініціативигромадян. І вимоги до них мають бути тими ж, також як івимоги до прозорості звичайних громадян", - відмітивЮров.

Правозахисники вважають, що, схвалюючи рахунки №, 6674 і 6675 в Україні може стати кроком шляхомподальшого ускладнення термінів за роботу громадськихорганізацій, в це НУО біг в антидемократичні країнипострадянського простору.

Це вже давно запущено "у Білорусь - дозволяючезамовлення використання іноземного допомагають діє там- проекти треба спочатку зареєструвати, ясно, щобвідмітити цілі на цих грошах використання, і повідомляютьв незабаром на завершенні проектів(впродовж місяця) вАдміністрації президента, - говорить Євгенію Андреюк, заступниця координатора "КримSOS". - Повідомлення негромадські, але вони дуже тверді, і дані відносно усіпроекти і гроші, що проводяться. Така наладканаближається тінь некомерційного сектора.

І точно це станеться в Україні для зміцнення наладки".


Перереєстрація ЗМІ погіршила ситуацію зі свободою думки в окупованому Криму – Місія ООН

опубліковано 25 вер. 2017 р., 13:44 office ewgenus   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 13:48 ]

Перереєстрація ЗМІ МАСИ стала інструментом для"заспокоєння" голосів розбіжності.

Свобода преси в анексованому Криму помітно погіршала -Місія ООН.

Ситуація зі свободою слова в Криму, анексованомуРосією, погіршала і, природно, це впливало на ЗМІ МАСИ, повідомлені в ексклюзивному інтерв'ю для ЦИНКУ.UAголова контролюючої місії ООН Phyone Фрейзер іфахівець з прав людини Відмічають Божаник.

"Ситуація зі свободою вираження погіршала в цілому, природно, це впливало на ЗМІ. Перереєстрація ЗМІ"МАСИ стала інструментом для "заспокоєння" голосіврозбіжності, - Відмічають Божаник відмітив.

Він додав також, що розбіжність зі ЗМІ МАСИ владиокупації не зміг бути перереєстрований, як наприклад, кримськотатарські видання. Отже, згідно з представникомконтролюючої місії, видання це не має політичногозабарвлення або підтримував офіційну політику змоглизалишитися в законному полі.

Божаник говорив також, що виголошення умовного вирокуКримський журналіст Микола Semen, де заборона нагромадській діяльності, - сигнал, який адресований усійКримській розбіжності.

У Місії ООН на правах людини відмітив також, щовпродовж трьох років Російської окупації Криму ситуація зправами людини на півострові продовжує добиратисягірше на всіх напрямках - громадянські, політичні, соціальні і культур

Бігборди з Путіним в окупованому Луганську, про руский мір без кордонів

опубліковано 23 вер. 2017 р., 14:05 office ewgenus   [ оновлено 23 вер. 2017 р., 14:06 ]

На вулицях Луганська бойовики, повішеного дошкиоголошень там, - представлений президент РосіїВолодимир Путін і лякав хлопчика на цьому.

Фото видав блогер Денис Казанський на сторінці уФейсбуку.

Це пишеться на рекламних дошках оголошень, що"Кордони Росії закривають" ніде. Отже бойовики "ЛНР", ймовірно, вирішив "заохотити" місцевих жителів, що ті невипробували, що так званий "Луганський народнийреспбліку" не узяв до складу Росії.

Читайте також: Захарченко і порадник Путіна поріднився, -журналіст

"Луганськ". ЛНР не "узяв в Росію, але, що не так це булообразливо, повісив такі правління", - мова goes до записудо фото.

Відмітить, на величезних вивісках той же хлопчик, якогоВолодимир Путін зустрів в 2016 на мінному огляді відгеографії для обдарованих дітей, представлений.

Точно потім глава кремля був знайомий з учасникамибагатьох олімпіад і змагань за географію 5-річнимТимофієм і 9-річним Мирославом.

Впродовж Путіна візиту, запитаного Мирослав, де межіРосії закривають. "Обмежує Росії закривають черезБерінга до каналу із США "., - школяр почав відповідати. Але Російський президент зупинив студентський ідоданий, що: "Обмежує Росії закривають" ніде.

Після виправдання по справі "2 травня в Одесі" на одного з фігурантів скоєно напад

опубліковано 19 вер. 2017 р., 12:36 office ewgenus   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 12:37 ]

У Чорноморському невідомий напав і бив один звиправданого у бізнесі за фактом подій 2 травня, 2014 вОдесі

Про це на сторінці у Фейсбуку порадник головнийНацполіції повідомив області Руслан Форостяк.

Інцидент стався по одному із займанню на від'їзді відЧорноморського. Про напад захисник повідомив битуполіцію.

Craniocerebral травма, струс мозку і ламається ребер, єзакрив у жертви.

Отже Форостяк спростовує інформацію, що череп бувнібито розбитий через чоловіка.

За фактом нападають відкрив злочинну реалізацію. Заразправоохоронці чекають результати огляду за завершальнукваліфікацію нападають.

Нагадуватиме, 18 вересня міський суд Іллічівська вміський Чорноморськ Одеська область визнала невиннимдва, person включений з бізнесу про події 2 травня в Одесіу бізнесі про масові занепокоєння: екс-міліціонер, синцього канцлера часу Одеська міліція підвішують СергіяДолженкова, це управляло місцевою "Антиобластю", атакож громадянином Росії Євген Мефьодова.

Працівники СБУ відразу затримали підозрюється длясепаратизму.

У Чорноморському під будівництвом міського судуІллічівська бореться почався між активістами іправоохоронцями.

Київ райсуд Одеси задовольнив повіреним офісупрокурора про арешт Сергія Долженкова і ЄвгенаМефьодова термін на 60 двадцять-чотири години.

Впродовж колізій активістів з правоохоронцями уЧорноморських 35 силовиків страждав під будівництвомміського суду Іллічівська.


Кожен другий законопроект Верховної Ради підготовлено неякісно - ГНЕУ (інфографіка)

опубліковано 19 вер. 2017 р., 11:18 office ewgenus   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 11:19 ]

Самий негативний висновкі відносно рахунки в"Батьківщини" - 68.

Щомиті рахунок зібрання Верховна Рада(ВР) VIII отримуєнегативні висновки Головної науково-досвідченоїВР(ГНЕУ) адміністрації. Про це повідомив в Комітеті довиборців України(КВУ) у вівторок, 19 вересня.

Відмітив, що від 100 останніх рахунків, відносно що ГНЕУвисновки(Червневий вересень) експерта були дані, 57 виходить негативною оцінкою управління. Їх єрекомендовано повернутися на перегляді або зниженні.

"Серед причин негативних висновків - законнанедосконалість рахунку(позиції неясні, усерединінесумісний, нелогічний), протиріччя рахунку до іншогоlegislative діє, відсутність вимоги в схваленні рахунку", -мова goes до повідомлення КВУ.Це повідомлено. що в цілому ГНЕУ висновки запереченнябули дані відносно 68аконопроектів "Батьківщини", зареєструвався впродовж 2017(від січня, 1 для вересень, 15). Від 60 ініціатив 41, який є рекомендовано повернутина перегляді або зниженні. У "Відродженні" груп цей індекспоклав, 6526 від 40 рахунків отримує негативні висновкиуправління). Відносно інші індекси фракцій, наступні: "Самопоміч", - 64еякісних рахунків(40 від 62), БПП - 6391 від 143), НФ - 6063 від 105), Опоблок - 5820 від 34), РПЛ -5631 від 55), Буде Людей - 5519 від 34).

"Ці номери конкретизують на subzero якості найбільшерахунків Верховної Ради. Зараз в парламенті немаєефективних фільтрів від законодавчого спаму. Бореєстрація ініціаторів рахунку повинна дотримуватисяформальних вимог:, щоб зробити представлення, пишутьпояснювальне повідомлення і тому подібне. Покиобслуговування рахунку може бути фактично чим-небудь.

До прикладу, один з останній ГНЕУ скандальний проектзакону був дефектний "на Батьку ми"(забезпечено, щобвідкрити сесію, що відповідає прохачеві), як таке, цемістить знаки unconstitutionality", - голова КВУ, якийОлексій Кошель відмітив.

Відповідно до ч. 2. "На Регулюванні Верховної РадиУкраїни" зареєстрував століття 103 Законів і рахуноквключав в порядок денний, сесія в приготуванні допершого читання в обов'язковому замовленніспрямовується для реалізації наукового огляду.

Перед тим, як Комітет виборців назвав продуктивнихдепутатів найменшої Поради. Серед ТОП - 5 найменшпродуктивні депутати ВР VIII зборів - Євгеній Мураєв, Наталія Королевська, Юрій Солод, Олександр Вілкул іДмитро Шпенов.

Тиждень.ua

Адмінсуд Києва не побачив порушення Закону в позбавленні екс-нардепа Артеменка українського громадянства

опубліковано 18 вер. 2017 р., 19:25 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 19:26 ]

Окружний адміністративний суд Києва не говорив нічогодо екс - нардепу до Андрія Артеменку в протиправнимидіях визнання генпрокурора Юрій Lutsenko відноснопозбавлення його Українське громадянство

Про це мова goes до резолюції суду від серпня, 22.

18 квітня Луценко у письмовій формі апелював до міністравнутрішніх справ Арсена Авакова і конкретизував, щоземлі для зупинки громадянства Артеменка.

Мова goes в цьому листі Луценка також, що офісомпрокурора Автономної Республіки pre-trial дослідженняCrimea здійснюється в злочинній реалізації за фактомfeasance Артеменком злочину - державна зрада.

Це було допитане за якістю свідка впродовж pre-trialдослідження Артеменка. Він повідомив, що в 2005 апелювало до компетентних органів Канади відносноотримання свідоцтва на резиденції в цій державі, яка буланадана йому той же рік, і в майбутньому громадянствіКанади був отримав їх без відмови від громадянстваУкраїни. Впродовж допит Артеменко надав копії паспортагромадянина України і паспорта громадянина Канади.

Україна, про вихід з громадянства України, уявлення провтрату громадянства України, документи про зупинкугромадянства України від земель, закріплених заміжнародними договорами України, роблячи пропозиції зцих питань, це - Президент України, що є, основою відзавдань, щоб Доручити в Президентові України нагромадянстві питань, і діючи із законодавством не міститьпопередження і обмеження відносно джерело, від цеорган державний міграційний служба може отримавінформація про земля втрата громадянство Україна"особа, - мова goes до документ.

Згідно з документом, "на підставі заявленого суд досягаєвисновків, що у разі звернення дій теми владнихпленарних повноважень це не порушує права абоохоронюваних законом інтересів позивача позивач, або нетема до судового звернення взагалі, суд не повиненговорити нічого в задоволенні позову".

Суд видав декрет: на сплату вимог судового процесу, щобне говорити нічого повністю.

У лютому газета Нью-Йорк Таймс повідомило, що наявнийАндрій Артеменко переходить до колишнього порадникапрезидента США Дональд Трампа до Майкла Фліннупланують нормалізації стосунків між Україною і Росією длявідміни схвалень. "Мирні планують" закріплено зокремапередача Криму в оренді Росії.

Артеменко оголошує, це не надало ніяких документівоточенню президента США Дональд Трампа відносностатус Криму, але зв'язався на цій темі тільки усно.

Депутат люди Андрій Артеменко підтвердив згодом, щонаявне громадянство Канади.

Державна міграційна служба підтвердила, що нардепаАндрія Артеменка офіційно позбавили громадянствазгідно декрету президента Петра Порошенка.

травня, 16 Поради позбавило мандат депутата АндрійАртеменка, вибирають на списку Радикальної партії, достроково.


Учасник акції проти забудовників в Одесі отримав ножове поранення

опубліковано 18 вер. 2017 р., 19:03 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 19:04 ]

Впродовж позову проти будівництва компанії Kadorr замежами Каманіна в Одесі один з учасників отримав рануножа в животі
Зараз він знаходиться в 1 до муніципальної клінічноїлікарні, повідомляє "Южный курьер".
Видання відмічає, що жертва спочатку була в хірургічномувідділенні, і після того, як дія його перевела в реанімації. Згідно з friend стражданням, це є зараз пліч-о-пліч з ним влікарні, маса борються був розпочатий з цього будівельнаохорона, що він називає "Охорона Markov" забивсяприписує до рахунку дівчинку голови.
У ній встав, і впродовж боротьби, ймовірно, одна зохорони звернулася, ніж. Тепер усі учасники дії за межамиКаманіна попрямували до Французького бульвару, деодин з офісів компанії Kadorr.

У Харкові двоє невідомих побили активіста антикорупціонера

опубліковано 18 вер. 2017 р., 18:42 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 18:43 ]

Два невідомо напали на активіста в суді його хати.
У Харкові невідомий бив активіста громадської організації"Центр Харківської антикорупції" Євгена Лісічкіна. Про це впонеділок, 18 вересня, на сторінці Дмитро Булах написаву Фейсбуку.
"Тільки що напав на мого колегу на "Центр Харківськоїантикорупції" Євгена Лісічкіна в його суді. Знову два. Цевже відверта серійність", - написав Булах.
На його словах, він зараз goes до жертви. Деталі побиттяне відомі зараз.
Відмітить, що в Харкові вже в других разах впродовжмісяця нападають на представників організації.
Нагадуватиме, 30 серпня в Харківському ударі глава"Центр Харківської антикорупції" Дмитро Булаха.
Тиждень.ua

Державне недофінансування, як інструмент ручного керування Суспільним мовником

опубліковано 18 вер. 2017 р., 17:39 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 17:40 ]

Правило Національний громадський телерадіокомпанії України встановило небажання влади, щоб фінансувати громадське радіомовлення і виконувати вимоги закону.

У НСТУ сприйняв ситуацію з недофінансуванням як метод ручного управління лінгвіст напередодні виборчої кампанії, мова goes до офіційного statement БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" відносно недофінансування громадського радіомовлення в Україні.

Дайте повний текст твердження :

"Незважаючи на повторні затвердження представників влади, зокрема Прем'єр-міністр України Володимир Гройсмана, про підтримку громадського радіомовлення і обіцяв фінансування повною мірою, в розподілі витрат державного бюджету України це є відмітив на 2018, що фінансова підтримка Національний громадський телерадіокомпанії України подарувала 776 563,1 грн., що удвічі менше від суми, Україна запевняла згідно із законом "Про громадське телебачення і передачу України".

БЕЗВИХІДЬ Правила "НСТУ" небажання влади, щоб фінансувати громадське радіомовлення і виконувати вимоги закону змушує для установки. Ситуація з недофінансуванням, який ми сприймаємо як метод ручного управління лінгвіст напередодні виборчої кампанії. Спроби тиску на незалежне громадське радіомовлення нелегальний недофінансування неприйнятні в демократичному суспільстві.

"Громадське радіомовлення досвідчене найтвердіші часи зараз. Для нас є час реформ і зміна колишньої державної компанії для незалежного лінгвіста. Відсутність належного фінансування підриває увесь процес реформ. Фактично питання є вже навіть не про купівлю техніки або сучасне устаткування. Мова займається реорганізацією структури, це матеріально витрата, але є інвестиціями в майбутньому. Без належних подальших реформ фінансування - неможливий", - голова правила повідомив БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" Зураб Аласанія.

У БЕЗВИХОДІ "НСТУ" немає важелів впливають на владу, окрім підтримки з боку цивільної society і міжнародної асоціації. Тому ми називаємо громадян України, наших міжнародних партнерів і колег до unindifference.

Визначений, це отримає Вашу підтримку в цього разу, як свобода мовного і незалежного громадського лінгвіста важливі для подальшого розвитку України як незалежна демократична Європейська держава".

Нагадуватиме, в розподілі витрат державного бюджету України це є відмітив на 2018, що фінансова підтримка Національний громадський телерадіокомпанії України подарувала 776 563,1 грн. Це вдічі менш ніж, ніж це потрібно за законом України "На Державному бюджеті України до 2016", де мова goes, що бюджет НСТУ повинен подарувати 0,2идатків з основного фонду Державного бюджету України впродовж попереднього року.

У цьому два дні раніше публікації державного бюджету, 16 вересня, 2017, в 14-й річній "ялтинській стратегії"(ТАК) європейця конференції прем'єр-міністр України, яку Володимир Гройсман оголосив, що гроші на підтримці і розвитку Громадського радіомовлення в Україні закріплені бюджетом на майбутньому році повністю. Він не виключив, що бюджет Національний громадський телерадіомовлення України може бути збільшений.

У 2017 БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" повинен добратися від бюджету 1,2 мільярдів гривень, проте в державному Бюджеті на цей рік 75ієї сум затикаються тільки - на 309 мільйонах гривень менш ніж. У зв'язку з чим, НСТУ на виробництві програм 0 копійок мають 0 гривень.

Відповідно до Бюджетної резолюції, обнародуваної Мінфіном на 2018-2020, громадський лінгвіст щорічно буде несподівано значна сума коштів, і в 2020 дефект може приліг 35ід з бюджету, закріпленого законодавством.

8 вересня, 2017 експертів Пакету Реанімації Реформ і організаційних партнерів, це супроводжує mediareform назвав Кабінет Міністрів України в Державному бюджеті українського твердження на 2018, щоб зустріти лицем до лиця фінансування БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" повністю, запевняло згідно із законом "На громадському телебаченні і broadcast", - тобто, у розмірі 1 мільярда 535 мільйонів 367-тисячна грн.

Крім того мінімум грошей, упевнений законом, щоб зустріти лицем до лиця дійсний для одного бюджетного фінансування випадку додатково на охопленні навантажень від обслуговування боргова БЕЗВИХІДЬ "НСТУ" перед Євроновинним SA, успадкований громадським лінгвістом від колишнього державного телебачення.

Недофінансували STALEMATE "НСТУ" на 323,65 мільйонах гривень. Цю суму довелося витрачати на забезпечення міжнародних перекладів, роблячи власним телевізійний і радіопродукт, розвиток і реформація, яка критична для майбутнього громадського лінгвіста в Україні.

Посольство Канади в Україні назвало уряд України до повного фінансування громадського лінгвіста.

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом виклав занепокоєння відносно недофінансування наріс Громадським.


Невідомі напали на знімальну групу будівельних розслідувань ZIKу, коли ті звернулися за коментарями в сільраду під Києвом

опубліковано 14 вер. 2017 р., 06:19 office ewgenus   [ оновлено 14 вер. 2017 р., 06:20 ]

У Чабанах Київської області двоє невідомих напали на знімальну групу проекту будівельних розслідувань «Жітлоблуд», який виходить на телеканалі ZIK.

Як повідомляє прес-служба каналу, в про час підготовки чергового випуску програми, знімальна група програми приїхала в селище. За інформацією м естних екологів, біля річки Дніпрік компанія «Покровський двір» зводить житловий комплекс, що може нашкодити унікальній природі місцевості.

За словами креативного продюсера проекту Оксани Шавьяк, журналісти дев'ять днів тому написали запит на коментар до селищної ради. "Йшлося про звичайні питаннях: що будується, чи законно виділення землі. Однак нас запевнили, що запит обробили і направили ... чомусь до Львова. Однак до нас ця відповідь так і не дійшов. Тому ми вирішили поїхати до селищної ради і отримати коментар про це будівництва ", - розповіла вона.

Знімальна група зайшла в зал засідань ЧАБАНОВСЬКАЯ селищної ради, щоб задати питання заступник селищного голови Юрію Бондарю. Однак двоє невідомих, які були присутні на зборах в залі, почали ображати телеканал ZIK, заважати роботі телекамер, бити оператора по ногах і штовхати режисера, а Бондар - ображати ведучу програми Анну Закутский.

"Аня намагалася все ж отримати коментар щодо забудови, яка нас цікавить, але у відповідь він тільки ображав і запевняв, що за вказаною адресою ніякого будівництва немає", - додала Шавьяк. Знімальна група викликала поліцію.

Нагадаємо, в червні на знімальну групу «Житлобуду» в Києві напавневідомий. Він схопив провідну програму за руку і грубо виштовхав за двері приміщення, заявивши, що журналісти зазіхають на приватну власність і займаються провокаціями.

Вчора, 12 вересня, ZIK повідомив , що тепер команда проекту буде виїжджати на зйомки з озброєною охороною.

Фото: Facebook Анни Закутский

1-10 of 31