ЗАЯВИ І ОБІЦЯНКИ НА ВИБОРАХ 2015

Безкоштовні цукор та ліки. У Полтаві – мода на добрі справи. Чи не до виборів? (ПІДКУП ВИБОРЦІВ, ВІДЕО)

опубліковано 21 жовт. 2015 р., 06:39 office ewgenus   [ оновлено 21 жовт. 2015 р., 06:40 ]


 По вісім кілограм цукру охочі – від громадської організації, діяльність якої пов'язують із мером міста Олександром Мамаєм. Аптечки з ліками – від його політичного конкурента – також кандидата – Андрія Матковського. За безкоштовними товарами – охочі полтавці вишикуються в черги. Правоохоронці ж не можуть довести фактів підкупу виборців.Місцеві вибори у Маріуполі на межі зриву (ПОРУШЕННЯ ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ)

опубліковано 21 жовт. 2015 р., 06:36 office ewgenus   [ оновлено 21 жовт. 2015 р., 06:37 ]

Ілюстраційне фотоПредставники семи партій та десять кандидатів у мери Маріуполя заявляють про порушення, які можуть призвести до фальсифікацій та зриву виборчого процесу. Зокрема, обурення учасників перегонів викликало рішення Маріупольської міської виборчої комісії щодо друку бюлетенів у місцевій типографії газети «Приазовський робочий». Учасники процесу наголошують, що типографія перебуває у власності холдингу «Метінвест», яким володіє Рінат Ахметов. На нинішніх перегонах «Метінвест» активно підтримує одну з політичних партій та висунув кандидата на посаду мера.

Побоюванням учасників процесу свідомо чи несвідомо підігріває голова територіальної виборчої комісії Ірина Юріна. Як зазначають учасники процесу, саме рішення про друк бюлетенів у метінвестівській типографії, було ухвалене з порушеннями. Крім того, голова комісії не забезпечила прозорості у питаннях виготовлення бюлетенів.

«Ми запропонували Юріній задля забезпечення прозорості звернутися до ЦВК, сформувати комісію із представників різних партій, щоб контролювати процес друку бюлетенів – хай навіть і в типографії «Приазовського робочого», але від самого початку – з моменту отримання паперу – і до моменту знищення кліше. Тільки так можна гарантувати те, що бюлетені не будуть додруковані у кількості, яка необхідна для перемоги кандидата від «Метінвеста», – зазначає Максим Бородін, кандидат у мери Маріуполя. – На це голова ТВК сказала, що вона подумає, але з кимось має порадитися. З якоюсь Тетяною. Після цього вона пішла, повернулася за певний час, і сказала, що вона не приймає наших умов».

Виготовити бюлетені мають до півночі 20 жовтня. Наразі поблизу типографії чергують активісти. Вони заявляють, що намагатимуться проконтролювати процес знищення кліше та бракованих бюлетенів.

Учасники виборчих перегонів від парламентських партій зазначають, що у разі, якщо Маріупольська міська виборча комісія і надалі, за їхніми словами, порушуватиме виборче законодавство, вимагатимуть відтермінування виборів.

«Ми говоримо про перенесення виборів, – зазначає Олександр Ярошенко, кандидат у мери Маріуполя. – І я вважаю, що це перемога демократичних сил, і всі демократичні сили Маріуполя нададуть Жебрівському (голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації – ред.) кандидата – загального, одного на мера, на керівника військово-цивільної адміністрації. Всі заступники у нього будуть із патріотів Маріуполя і будуть запропоновані варіанти, що на ключових посадах у керівництві адміністрації будуть патріоти Маріуполя. На перехідний період, поки ми не проведемо чесні, проєвропейські вибори».

Коли відбудеться засідання Маріупольської міської виборчої комісії з прийому бюлетенів, наразі невідомо – секретар комісії Олена Краснопьорова у коментарі журналістам зазначила, що «не володіє такою інформацією».http://www.radiosvoboda.org

Янукович має бути на лаві підсудних – Азаров і Марков

опубліковано 3 серп. 2015 р., 11:02 office ewgenus   [ оновлено 3 серп. 2015 р., 11:02 ]

У Росії колишній прем`єр-міністр України Микола Азаров заявив, що не має наміру залучати колишнього президента України Віктора Януковича до «комітету порятунку України», а також зазначив, що розслідування кримінальних проваджень щодо Януковича мають бути об`єктивними. «Я з цією людиною пропрацював дуже багато років, і він був різний, Віктор Федорович. Під час одного періоду і під час заключного періоду – це були зовсім різні Януковичі. Саме тому мені важко говорити, але коли ми на «комітеті» обговорювали, ми ухвалили рішення: до складу «комітету» не повинні входити ті, хто був близько пов’язаний з попереднім президентом України», – сказав Азаров. Водночас колишній депутат Верховної Ради України, представник «комітету порятунку України» Ігор Марков заявив, що «спілкування з Януковичем» доручено йому. «Я вважаю, що цей чоловік винен не менше, а можливо, і більше в тому, що сталося в Україні... Місце йому – на одній лаві підсудних разом з Порошенком і з усіма тими, хто сьогодні заправляє всім у Києві», – зазначив Марков. Раніше Микола Азаров оголосив про створення «комітету порятунку України». За його словами, «комітет» готовий взяти на себе відповідальність за відновлення розвитку України». 12 січня Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього прем’єра Миколу Азарова, а також інших колишніх високопосадовців, зокрема екс-президента Віктора Януковича, його сина Олександра Януковича, екс-міністра фінансів Юрія Колобова. Азарова звинувачують у перевищенні влади, що спричинило тяжкі наслідки, привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Екс-прем’єр звинувачення на свою адресу відкидає. Віктор Янукович є фігурантом кількох кримінальних справ, зокрема, щодо перевищення ним повноважень від листопада 2013 року до лютого 2014 року і за масові вбивства активістів Майдану, а також за фактом захоплення Януковичем державної влади в 2010 році. Його розшукує Інтерпол.


Глава французької делегації в Севастополі пообіцяв боротися з санкціями проти Росії

опубліковано 24 лип. 2015 р., 09:18 office ewgenus   [ оновлено 24 лип. 2015 р., 09:18 ]

Глава делегації французьких депутатів, які прибули в анексований Росією Крим, Тьєррі Маріані заявив у Севастополі, що має намір боротися із запровадженими проти Москви санкціями, повідомляє проект Радіо Свобода «Крим. Реалії». За словами Маріані, «історія Росії і Франції пов’язана як у політичному, так і в культурному плані», і він буде проводити «консультаційну роботу серед французьких парламентаріїв», щоб послабити політику санкцій його країни щодо Росії і Криму. Французький депутат заявив, що «політика санкцій є обопільно руйнівною». Маріані зазначив, що нинішнє конфронтаційне ставлення Європи до Росії не зміниться моментально. Однак він і його прихильники, готові працювати над тим, щоб «політика Євросоюзу, і Франції зокрема, по відношенню до Росії змінилася». Французькі депутати, які приїхали до Криму 23 липня, в п’ятницю відвідали Французьке меморіальне кладовище, де співали гімн. Напередодні глава французької делегації, Тьєррі Маріані заявив, що поїздка в Крим це особиста ініціатива парламентаріїв, а не офіційна позиція уряду Франції. МЗС Франції засудив цей візит, назвавши його порушенням міжнародного права. МЗС України також повідомив, що поїздка сенаторів в анексований Росією Крим не узгоджувалася з українською стороною і буде мати наслідки. Країни Заходу не визнають анексію Криму і запровадили санкції проти Росії.


"Правий сектор" перейменують у національно-визвольний рух (ПРЯМА МОВА)

опубліковано 22 лип. 2015 р., 02:13 office ewgenus   [ оновлено 22 лип. 2015 р., 02:14 ]

Ярош оголосив про новий етап української революції.

З'їзд «Правого сектору» вирішив перейменувати військово-політичний рух «Правий сектор» в Національно-визвольний рух. Про це під час віче заявив лідер руху Дмитро Ярош.

Він оголосив «новий етап української революції» і в зв’язку з цим – перейменування руху.
Читайте також: Ярош збирався скласти депутатський мандат, але з’їзд проголосував проти – Білозерська

«Було прийнято рішення перейменувати «Військово-політичний рух «Правий сектор» на «Національно-визвольний рух «Правий сектор», - заявив Ярош.

Також він сказав, що «Правий сектор» створюватиме ініціативні групи в регіонах для збирання підписів за проведення референдуму.

Нагадаємо, 21 липня у Києві відбувся всеукраїнський з'їзд «Правого сектору», після чого учасники вирушили на Майдан Незалежності, де провели віче. У ньому взяли участь понад три тисячі осіб.Тиждень.ua

«Правий сектор» розпочинає новий етап української революції – Ярош

опубліковано 22 лип. 2015 р., 01:37 office ewgenus   [ оновлено 22 лип. 2015 р., 01:37 ]

 Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош оголосив про намір провести референдум, де розглянуть питання недовіри владі. Таку заяву він зробив під час віче, яке провів ПС на майдані Незалежності в Києві. Серед інших питань, які планують винести на референдум: блокада окупованих територій, оголошення воєнного стану, легалізація добровольчого руху.


Матвієнко: Севастополь має стати центром військово-патріотичного виховання для всіх росіян

опубліковано 20 лип. 2015 р., 03:15 office ewgenus   [ оновлено 20 лип. 2015 р., 03:20 ]

Севастополь необхідно зробити центром військово-патріотичного виховання для всіх росіян, сказала в перебігу відвідування історико-меморіального комплексу героїчним захисникам Севастополя під час Другої світової війни «35-та берегова батарея» спікер Ради федерації Росії Валентина Матвієнко, передає РИА Новости (Крым). «Те, що я побачила і почула, мене знову вразило. Те, що зробили військові моряки на 35-тій батареї – це героїчний подвиг. Вони стояли до останнього, скільки могли. Це має пам'ятати кожен громадянин нашої країни. Ми маємо знати це. Ми пишаємося цим подвигом, цим мужністю. Вивчення цього подвигу має величезне значення для патріотичного виховання нашої молоді», – сказала Матвієнко. Голова Ради федерації також відзначила велику роль волонтерів-пошукачів, що встановлюють місця поховань воїнів та імена загиблих на війні. На її думку, такий рух може і має стати загальнонародним. Росія анексувала Крим у березні 2014 року після проведення так званого референдуму про приєднання півострова. Референдум не визнали ні Україна, ні міжнародна спільнота.


http://www.radiosvoboda.org

1-7 of 7