На інфозапит про зарплати і премії працівників сільради, журналіст отримав рахунок за копіювання потрібних документів на 1,3 тис. грн.

опубліковано 26 січ. 2018 р., 15:09 Головний редактор Інтернет-видання RUSKA PRATSYA   [ оновлено 26 січ. 2018 р., 15:11 ]
рахунок за інформаційний запит
У відповідь на запит про надання інформації журналіст Нестор Lipych про розмір заробітної плати і преміювання співробітників сільських рад Cherchenskoyi сільради (Kamin-Каширський район Волинської області) говорять, що журналіст його публікація «породжує недовіру сільради» в селі Волинського Cherchenska Рада повідомив журналістам, що застосовувати informzapyty - це «не люди» повідомили «Доступ до істини». Журналіста цікавить розмір бонусів для співробітників рішення ради села 2015-2016 роки та старости виділення цих премій. «Відразу після читання запиту почути відповідь:" Ви що ?! нічого робити. . "І, звичайно ж, звинувачення на мою адресу і, звичайно ж, звинувачення на мою адресу, вони допомагають людям принтер друкувати не може, і я прийшов зі своїми проханнями, я їх публікації у пресі формують Недовіра сільрада, я виконую замовлення Dzenika Анатолія, який нещодавно подав до сільради в суд і збір інформації для нього «- журналіст написав на своїй сторінці в Facebook. Г-н Lipych, секретар повідомив, що «може надати цю інформацію виключно для інформації»: «Ось як: громадська інформація доступна в сільраді для публіки». Журналіст отримав оцінку 1,3 тис.грн для копіювання та друку документів, необхідних для.