ЗМІ: Турчинов та Яценюк вийшли з політради "Батьківщини"

опубліковано 27 серп. 2014 р., 02:56 office ewgenus   [ оновлено 27 серп. 2014 р., 11:27 ]
Турчинов и Яценюк ушли от ТимошенкоСпікер Верховної Ради Олександр Турчинов, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, а також ще близько 20 осіб вийшли зі складу політради партії "Батьківщина". Про це із посиланням на джерела повідомляє видання "Лівий берег".

Зазначається, що напередодні, після засідання політради, відбувся конфлікт.

Також повідомляється про вихід з політради Арсена Авакова, Людмили Денисової, Павла Петренка, Лілії Гриневич, Олени Ледовських, Андрія Парубія, Сергія Пашинського, Андрія Пишного та інших.

Наголошується, здебільшого це колишні члени "Фронту змін" Арсенія Яценюка.

Повідомляється, що на самій політраді був присутній його найближчий соратник чинного прем'єр-міністра Андрій Іванчук, який про свій вихід заявляти не став.

Спочатку передбачалося, що за результатами політради може бути досягнута домовленість про спільну участь двох команд у парламентських виборах.

Також видання повідомляє, що на останній політраді обговорювалася можливість спільної участі в кампанії. Для цього сторона Турчинова-Яценюка нібито висунула ряд умов. Зокрема: 50% виборчого списку та, в подальшому, 50% посад. Також - окрема квота для представників В'ячеслава Кириленка та Миколи Катеринчука. Перший номер списку - Арсеній Яценюк. Ще - оголошення про коаліцію з усіма демократичними силами ще до виборів. Зокрема зі "Свободою" і партією "Солідарність" Петра Порошенка.

Останнє спровокувало дискусію, оскільки саме "Свобода" стала одним з ініціаторів розвалу коаліції.

Під час дискусії Турчинов виступив з критичною промовою на адресу Юлії Тимошенко і заявив про свій вихід.

Видання повідомляє, що наразі Турчинов, а також депутати, які його підтримали, готують пакет документів для створення нової політичної партії (на базі перереєстрації вже існуючої). Очолить партію, як очікується, Яценюк