ВО «Батьківщина» зняла свого кандидата на користь Юрія Левченка

опубліковано 14 жовт. 2014 р., 01:07 office ewgenus   [ оновлено 14 жовт. 2014 р., 01:07 ]
12 жовтня за другому етапі XIII з’їзду ВО «Батьківщина» було прийняте рішення про зняття із балотування висуванців у семи виборчих округах, зокрема в 223 (Шевченкіський район) на користь Юрія Левченка.

На партійному з’їзді ВО «Батьківщина» 12 жовтня було підтримано ініціативу лідера партії Юлії Тимошенко про висунення проти одіозних кандидатів від попереднього режиму єдиного кандидата від демократичних сил по окремих мажоритарних округах. Після консультацій з іншими демократичними політичними силами було прийнято рішення про зняття Валерія Лебедівського (223 округ) на користь Юрія Левченка (ВО «Свобода»). Також партія закликала інші демократичні сили зробити аналогічні кроки.

«Ми не можемо допустити реваншу одіозних представників режиму Януковича на парламентських виборах. Тому ми закликаємо об'єднати зусилля всіх демократичних сил. Ми свої рішення прийняли і чекаємо від наших друзів таких же дій», - заявила голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Прес-секретар головного офісу Київської партійної організації ВО «Батьківщина» у коментарі ОПОРІ зазначила, що їхня позиція повністю відповідає заяві Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що по 223 округу також балотуються Світлана Заточна («Опозиційний блок»), Андрій Кучер («Сильна Україна»), Юрій Левченко (ВО «Свобода»), Ігор Моляр («Радикальна партія Олега Ляшка»), Володимир Огризко («Ми Українці»), Олександр Ольшанський (самовисуванець), Олексій Омельянчук («Демократичний альянс»), Віктор Пилипишин (самовисуванець), Ігор Пліцин («Комуністична партія України»).