Ульянченко створила свою партію

опубліковано 11 вер. 2014 р., 00:33 office ewgenus   [ оновлено 11 вер. 2014 р., 00:34 ]
Тиждень.uaУчасть в парламентських виборах візьме нова політична партія «Всеукраїнське аграрне об'єднання «ЗАСТУП». Основними своїми завданнями політсила декларує захист інтересів сільгоспвиробників, розвиток аграрних територій та збереження села.

Головою нової політсили є Віра Ульянченко екс-глави секретаріату колишнього президента України Віктора Ющенка.

За її словами, програма партії пройшла експертне обговорення фахівців аграрної галузі, голів сільських рад, керівників асоціацій і вчених.

Крім того, «ЗАСТУП» виступає за децентралізацію влади, що дозволить громаді самій вирішувати власні проблеми із застосуванням значних фінансових ресурсів.

«Ми підтримуємо вступ України в ЄС, однак вважаємо, що він повинен проходити на вигідних для національного виробника умовах. Важливою ланкою у реформуванні АПК партія вважає проведення земельної реформи, підтримку малого і середнього агробізнесу, забезпечення податкових пільг для нових сільськогосподарських підприємств, створення робочих місць для сільської молоді, підтримку традицій села, його культури і автентичності», – заявив заступник керівника партії Геннадій Новіков.

Нагадаємо, на 26 жовтня в Україні призначили вибори нового складу Верховної Ради.

Напередодні Кабiнет Мiнiстрiв видiлив 957,792 мільйона гривень для організації народного волевиявлення.
УНІАН