Семенченко вибачився перед виборцями за конфлікт з Ляшком у прямому ефірі

опубліковано 29 жовт. 2014 р., 00:32 office ewgenus   [ оновлено 29 жовт. 2014 р., 00:32 ]
Комбат батальйону «Донбасу», кандидат у народні депутати від політичної партії «Самопоміч» Семен Семенченко вибачився перед виборцями за свою поведінку в суперечці з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком у прямому ефірі телемарафону «Ніч виборів в Верховну Раду з Савіком Шустером» на каналі «Україна». Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я ось теж хочу вибачитися: нещодавно трапилася ситуація з Ляшком. Повівся, чесно кажучи, як чоловік звичайний. Людина спекулює на військовій тематиці, жодного разу не був ні в якому бою, розповідає дикі небилиці виборцям. Я розлютився. За що перед своїми виборцями прошу вибачення. Негоже нам падати до цього рівня», - зазначив пан Семенченко.

Як повідомляло видання «Дуся», в ефірі політичного ток-шоу на каналі «Україна» у ніч виборів комбат «миротворців» Андрій Тетерук запропонував Олегу Ляшку визнати, що його батальйону «Україна» не існує і вибачитися перед виборцями. Лідер «Радикальної партії» цього робити не захотів і відповів комбату: «Ви людина нова в парламенті. Ставтеся до людей так, як хочете, щоб ставилися до вас. А якщо ви мені погрожуєте, то ви не на того нарвалися».

У відповідь комбат «Донбасу» Семен Семенченко відповів, що «клоунада закінчилася», і час Олега Ляшка минув. «Все закінчилося звинуваченням Семенченко в Іловайській трагедії і остаточним переходом на особистості і орієнтацію пана Ляшка», - пише «Дуся».«Телекритика»