Садовий заявляє, що створення Блоку Петра Порошенка – це первіснообщинний лад (ПРЯМА МОВА, Громадське ТБ)

опубліковано 29 вер. 2014 р., 00:39 office ewgenus   [ оновлено 29 вер. 2014 р., 00:40 ]

На зустрічі зі студентами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що відбулася 25 вересня,лідер Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий розповів, що Президент пропонував йому балотуватися у парламент по списку Блоку Петра Порошенка.

«Президент Петро Порошенко пропонував, щоб я йшов на вибори у його блоці. Я йому пояснив, що це первіснообщинний лад. Тому, що люди повинні об'єднуватись на рахунок ідеологічних принципів, а не іменних блоків. От уявляєте, що в Америці Барак Обама створює «Блок Обами» і всі політики йдуть в цей блок? А в Англії Камерон створює «Блок Камерона»... Це нонсенс! Це абсурд!», - заявив Андрій Садовий.

«Я йому це говорив прямо в очі. А мені казали «ну ти розумієш, така унікальна ситуація, це треба так політтехнологічно, щоб народ проголосував. А я говорю, справді політтехнологи за останні два строки зробили чорну справу, тому що вчать обдурювати людей. Якщо подивитися список людей, які там є, то це страшно і сумно, трагічно. Тому, що це нівелювання довіри людей», - додав він.


Мая Голуб,
Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області
volyn@opora.org.ua