На виборах до парламенту Джемілєв балотуватиметься від Блоку Порошенка

опубліковано 29 серп. 2014 р., 12:22 office ewgenus   [ оновлено 29 серп. 2014 р., 12:22 ]
Тиждень.uaНародний депутат, національний лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв має намір балотуватися на майбутніх парламентських виборах у складі команди українського президента Петра Порошенка. Про це екс-глава Меджлісу заявив у своєму коментарі Крим.Реалії

За словами Джемілєва, він вже отримав пропозицію увійти до списків кандидатів у депутати від «Батьківщини». Однак екс-глава Меджлісу, якого протягом останніх двох скликань обирали до парламенту за квотою «бютівців», схильний, відмовитись від цієї пропозиції.

«Були пропозиції особисто мені від Тимошенко, але зараз створюється блок президента. Я вважаю, що більш доречно йти в блоці президента, тому що він об'єднує всі демократичні сили. Я, швидше за все, погоджуся на пропозиції нашого президента увійти до списку кандидатів від його блоку», – повідомив Джемілєв.

За його словами, в список кандидатів Блоку Петра Порошенка може потрапити і чинний глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Джемілєв зазначив, що запропонував кандидатуру Чубарова президенту, і Порошенко відповів згодою.

Нагадаємо, раніше президент Порошенко призначив Джемілєва Уповноваженимпрезидента у справах кримськотатарського народу.

Нагадаємо, 25 серпня Порошенко розпустив Верховну Раду. Згідно з чинним виборчим законодавством дострокові парламентські вибори повинні відбутися 26 жовтня.

За словами голови ЦВК Михайла Охендовського, на проведення позачергових парламентських виборів необхідно близько 980 млн грн, але завдяки внесенню змін до закону можна зменшити цю суму на 140 млн грн.
Тиждень.ua