Микола Томенко закликав кандидатів у депутати зупинити «військову істерію» на екранах телебачення

опубліковано 27 вер. 2014 р., 10:14 office ewgenus   [ оновлено 27 вер. 2014 р., 10:14 ]

Голова Комітету з питань свободи слова та інформації, радник Президента УкраїниМикола Томенкозакликав кандидатів у депутати зупинити «військову істерію» на екранах телебачення.

Про це йдеться на офіційному сайті політика.

«Наші поїздки депутатів-афганців по військових частинах та в зону проведення АТО, а також спілкування з місцевими жителями ще раз змушують підняти делікатну тему своєрідної “істерії”, яку розпочали кандидати в депутати на екранах телебачення з пропозиціями “активної, переможної війни”, введення військового стану тощо. Якщо ці кандидати – насправді серйозні, відповідальні політики, то вони мають визначитись: або балотуватися до Верховної Ради і ходити на телевізійні ток-шоу, або взяти до рук зброю і, не чекаючи загальної мобілізації, яка є обов’язковою при введенні військового стану, переміститися в зону АТО», – зазначив Томенко.

«Бо ситуація виглядає дико: до ведення активної війни сьогодні з екранів телевізорів закликають більшість “яструбів” і так званих “воїнів-білобілетників”, відомих політиків та лідерів партійних списків, які жодного дня не служили в армії», – зауважив народний депутат.

На його переконання, надзвичайно важливо сьогодні не говорити, а створювати українську армію, проводити належну підготовку і забезпечення військовослужбовців, щоб вони в будь-який момент могли захищати свою державу.

«Вибори та ЗМІ»