Головред видання «Бульвар Гордона» Дмитро Гордон балотується в нардепи як кандидат-самовисуванець

опубліковано 30 вер. 2014 р., 00:08 office ewgenus   [ оновлено 30 вер. 2014 р., 00:09 ]

Головний редактор видання «Бульвар Гордона» і депутат Київради Дмитро Гордонзареєстрований кандидатом в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №220, висунутий шляхом само висування. до Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вирішив йти до Верховної Ради як незалежний мажоритарний кандидат-самовисуванець від Подільського району Києва. Чотири місяці тому, перемігши на Подолі на виборах до Київради, я ще сумнівався, чи правильно вчинив, йдучи у владу, бо всі попередні роки на вмовляння друзів відповідав категорично: “Ніколи”. Але, мабуть, правду кажуть: “Ніколи не говори ніколи!”. Змінилося в країні багато чого: і ситуація, і атмосфера, та й Україна вже не та, в тому числі геополітично. При Януковичі я б ніколи нікуди не пішов, розуміючи, що нікуди б і не допустили, а зараз настав час рішучих і чесних людей, рішучих і чесних кроків і дій. За чотири місяці роботи в Київраді я зробив для Подолу і для рідного міста набагато більше, ніж міг навіть припустити, і відчуваю величезне задоволення від усього, що вдалося. Але оскільки відчуваю відповідальність не тільки за Поділ, не тільки за Київ, але й за країну, яку люблю і в якій хочу жити, йду в парламент, де буду мати набагато більше повноважень, і де мій голос – голос людини, яка ніколи ні перед ким не прогинатися і ні під кого не лягала, буде набагато гучніший. Програвати я не звик, до того ж гріє величезна підтримка подолян. Відповідно до проведеного соцопитування, я випереджаю конкурентів з великою перевагою, але спокушатися не варто: я добре пам’ятаю, як влада відчайдушно боролася зі мною на виборах до Київради, і тільки завдяки подолянам їхні голоси вдалося відстояти. Я ніколи не забуду, як і молоді, і літні люди в виснажливу спеку стояли по чотири години в чергах на попередніх виборах, щоб віддати за мене свій голос, я не забуду, як дві жінки під 80 років, одна після інфаркту, а інша з розпухлими синіми ногами, підійшли до мене і сказали: “Дімочка, думали, що помремо, але вистояли до кінця і проголосували за вас. Тільки тепер не підведіть”. Я не підведу ні вас, ні тих, хто повірить мені знову. Разом ми переможемо!», – написав Гордон.

Раніше про свою згоду балотуватися у народні депутати заявили наступні журналісти, громадські активісти, власники ЗМІ: Мустафа НайємСергій ЛещенкоСвітлана Заліщук,Тетяна ЧорноволВікторія Сюмар, Ірина ФризОльга ЧерваковаВадим Денисенко,Віталій ЧепіногаГанна ГопкоЄгор Соболєв, Ігор Луценко, Олена БілозерськаНаталя СоколенкоМикола Княжицький та Сергій ВисоцькийДмитро Добродомов. А також власники і колишні власники медіа Вадим РабиновичВалерій Хорошковський, Світлана Фабрикант, члени Нацради Григорій Шверк і Владислав Севрюков.

«Вибори та ЗМІ»