Джерело: "Свобода" може внести до свого виборчого списку льотчицю Савченко

опубліковано 29 серп. 2014 р., 12:20 office ewgenus   [ оновлено 29 серп. 2014 р., 12:20 ]
Українська льотчиця Надія Савченко під час виборів може опинитися у виборчому списку партії ВО "Свобода". Про це повідомляють джерела Тиждень.ua у партії.

"Так, Савченко буде у виборчому списку "Свободи", - повідомило джерело.

Нагадаємо, 25 серпня президент Петро Порошенко розпустив Верховну Раду.

Парламентські вибори повинні відбутися 26 жовтня.

За словами голови ЦВК Михайла Охендовського, на проведення позачергових парламентських виборів відповідно до норм чинного законодавства необхідно близько 980 млн грн, але завдяки внесенню змін до закону можна зменшити цю суму на 140 млн грн.

Нагадаємо, українська льотчиця Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків.

8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Тоді ж у МЗС України заявили, що вивезення жінки-офіцера до Росії є підтвердженням того, що терористи діють за сприяння спецслужб РФ. Водночас, РФ запевняє, що затримало Савченко як біженку.

У Росії Савченко звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які загинули 17 червня під Луганськом.
Тиждень.uaФото: www.radiosvoboda.org