Дмитро Тимчук № 13 і Антон Геращенко № 21 у списку «Народного фронту»

опубліковано 3 жовт. 2014 р., 12:24 office ewgenus   [ оновлено 3 жовт. 2014 р., 12:24 ]
Підполковник запасу, політичний журналіст та блогер, координатор руху «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук включений до виборчого списку «Народного фронту» під № 13. Про це йдеться на сайті ЦВК.

Радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко став № 21 виборчого списку «Народного фронту».

Нагадаємо, у списку «Народного фронту» також Тетяна Чорновол (№2), Вікторія Сюмар (№ 7), Микола Княжицький (№ 34) та Сергій Висоцький(№ 44).

Раніше про свою згоду балотуватися у народні депутати заявили наступні журналісти, громадські активісти, власники ЗМІ: Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук,Тетяна Чорновол, Вікторія Сюмар, Ірина Фриз, Ольга Червакова, Вадим Денисенко,Віталій Чепінога, Ганна Гопко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Олена Білозерська, Наталя Соколенко, Микола Княжицький та Сергій Висоцький, Дмитро Добродомов. А також власники і колишні власники медіа Вадим Рабинович, Валерій Хорошковський, Світлана Фабрикант, члени Нацради Григорій Шверк і Владислав Севрюков, співвласник телеканалу «Інтер» і екс-глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін, Костянтин Усов, Олексій Дурнєв, Володимир Кацман.

«Вибори та ЗМІ»

Фото Facebook