ЦВК зареєструвала більше 550 кандидатів у народні депутати

опубліковано 17 вер. 2014 р., 02:18 office ewgenus   [ оновлено 17 вер. 2014 р., 02:18 ]
Тиждень.uaЦентральна виборча комісія на засіданні 16 вересня зареєструвала 44 кандидати у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради 26 жовтня. Відповідне рішення члени Центрвиборчкому підтримали одноголосно.

Так, двох кандидатів висунула політична сила «Нова політика», а ще 42 балотуються у порядку самовисування. Зокрема, самовисуванцями до парламенту йдуть за ОВК №22 (Волинська область) проректор Академії рекреаційних технологій і права Анатолій Грицюк, за ОВК №97 (Київська область) директор Інституту глобальної політики ім.Кулика Сергій Крижанівський, за ОВК №159 (Сумська область) Дубовицький сільський голова Світлана Луцишин, за ОВК № 173 (Харківська область) нинішній народний депутат Анатолій Денисенко, за ОВК № 187 (Хмельницька область) мер Хмельницька Сергій Мельник, а за ОВК № 211 (місто Київ) переселенець із Криму, тимчасово безробітний Вадим Кодачигов та інші.

Загалом протягом виборчої кампанії ЦВК зареєструвала 351 кандидата у народні депутати за загальнодержавним багатомандатним виборчим округом, із них 146 осіб, включених до виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція (А.Гриценко)», та 205 осіб за списком КПУ.

Крім того, до парламенту також балотуються 211 кандидатів у народні депутати за одномандатним виборчим округом, серед яких 195 самовисуванців, а 16 - висунуті партіями.

Нагадаємо, 26 жовтня мають відбутися дострокові вибори до Верховної Ради.

12 вересня голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що ЦВК має можливість проводити підготовку до позачергових парламентських виборів лише у 9 з 21-го виборчого округу в межах Донецької області та у 4 з 11-ти виборчих округів, які утворені в межах Луганської області.

Тим часом, у Комітеті виборців України повідомили, що в Луганській області позачергові парламентські вибори практично неможливо провести щонайменше у 5 округах, у Донецькій області – у 10 округах.


Укрінформ