ЦВК уже зареєструвала 25 кандидатів у народні депутати

опубліковано 6 вер. 2014 р., 12:13 office ewgenus   [ оновлено 6 вер. 2014 р., 12:14 ]
Тиждень.uaЦентральна виборча комісія зареєструвала вже 25 кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах, зокрема в п'яти − на території Луганської і Донецької областей. Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

Згідно з повідомленням, комісія на засіданні в п'ятницю зареєструвала 13 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування, з них двоє − на території Луганської області.

Так, ЦВК зареєструвала кандидатами нинішніх народних депутатів Віталія Журавського (округ №66, Житомирська область), Сергія Ківалова (округ №135, Одеса) і Володимира Струка (округ №104, Луганська), а також начальника Головного управління ДСНС в Одеській області Руслана Боделана (округ №143, Одеська область) і начальника Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Василя Іванюка (округ №127, Миколаїв).

Раніше ЦВК зареєструвала 12 кандидатів-мажоритарників, з них троє − в округах Донецької області.

Згідно з календарним планом, висунення кандидатів у народні депутати від партій завершується 15 вересня, самовисуванців − 25 вересня, останній термін реєстрації кандидатів − 30 вересня.

Нагадаємо, на 26 жовтня в Україні призначили вибори нового складу Верховної Ради.
Тиждень.ua