Бліц-питання в Національних дебатах: «Національна Демократична партія України» (Олена Чинка), «Зелена планета» (Юрій Кармазін), «Народний фронт» (Вікторія Сюмар) та «Всеукраїнське аграрне об'єднання «Заступ» (Володимир Хоменко)

опубліковано 15 жовт. 2014 р., 10:48 office ewgenus   [ оновлено 15 жовт. 2014 р., 10:49 ]
У цьому блоці учасники по черзі відповідали "так" чи "ні" на короткі питання. Зокрема, про ставлення до повалення пам’ятників Леніну; чи потрібне українцям вільне володіння вогнепальною зброєю; ставлення до смітникової люстрації та про ядерний статус України.
У першому випуску проекту «Національні дебати» взяли участь представники таких політичних сил: «Національна Демократична партія України» (Олена Чинка), «Зелена планета» (Юрій Кармазін), «Народний фронт» (Вікторія Сюмар) та «Всеукраїнське аграрне об'єднання «Заступ» (Володимир Хоменко).
Модератори «Національних дебатів» – журналістка Української служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе та генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.
Проект підготовлено Першим Національним спільно з МГО "Інтерньюз-Україна", Фундацією "Суспільність", ГО "Центр UA", Інститутом Медіа Права та університетською спільнотою Campus 3.0 за підтримки програми У-Медіа, Української служби "Голосу Америки" та Міжнародного фонду "Відродження".


Перший Національний